Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nővé operált férfit melyik...

A nővé operált férfit melyik nemmel zárják össze, ha lecsukják?

Figyelt kérdés

Vannak olyan shemalek, hímnők és még nem tudom hogy hívják őket, akik tökre úgy néznek ki mint a nők, plasztikáztatott melle van, tele van lőve női hormonnal, de a lába között meg ott lóg a töke.

Az ilyen egyént hova teszi be a bíróság, ha börtönbe kerül mondjuk gyilkosságért? Férfiak vagy a nők közé? vagy ez hogy működik?

Mert ugye vannak női jegyei és ott van a töke, ami meg elég férfias.



2018. ápr. 10. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Különzárka?
2018. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne jártas de nem zárnak valakit egész életére magánzárkába ha nem olyan mértékű a bűncselekmény. Jó, gyilkosságot írtam, de akármi másért is bekerülhetne.


Bár jobb lenne valami olyan válasz, ami biztos. Nem pedig olyan, amiben föl van téve még1 kérdés :D

2018. ápr. 10. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
"A nővé operált férfi" lába között nem log a töke! (Vagy nem sikerült az operácio?)
2018. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

A férfiak közé fogják zárni, ugyanis az.

Van elég b.u.z.z.e.r a börtönökben, legfeljebb lesz egyel több.

2018. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az számít mi szerepel nemként a személyiben. Ha a férfi nemi jellege megvan, akkor még férfiként szerepel. Bár a bv intézettől függően lehet elkülönített rész ilyen esetekre.

Amúgy, ha valaki nyíltan homo, akkor is azonos neműek közé kerül.

2018. ápr. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A CEU nyit neki egy nemsemleges cellát
2018. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nővé operálták, akkor nő, tehát nők közé,mert már az irataiban is az fog szerepelni. Azt nem tudom, ha félig van "kész " csak, mivel azért egy hosszas folyamat, mire valaki nőből férfi lesz,évek, a hormon kezelésekkel , több műtét is kell, évek mindennel együtt. Az nem úgy megy, hogy holnap befekszik a kórházba és egy hét múlva kijön és férfi.
2018. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!