Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki beszól utcán (szexuá...

Ha valaki beszól utcán (szexuálisan), akkor pofán vághatom?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 18:56
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Egyébként eldöntöttem:

Akkor is pofán fogom vágni a következő zaklató parasztot, ha pénzbírságot kapok érte.

Az is lehet, hogy az egyikőtök lesz az, mivel ennyire véditek ezeket a szemeteket, gondolom az érem azon oldalán álltok.

2018. márc. 25. 22:25
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
Miért "zaklatnak"/zaklatnak téged ilyen sűrűn? Ok nélkül semmi sem történik. És méginkább nem véletlenül! De ez már a tág valóság ismeretét igényelné, hogy tudd: mi, miért történik veled!!
2018. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor is pofán fogom vágni a következő zaklató parasztot, ha pénzbírságot kapok érte." A könnyű testi sértést 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethetik. (Ahhoz látható nyoma kell maradjon, különben csak becsületsértésért perelhet ha nyilvánosan teszed.)


Persze nem tartom valószínűnek, hogy valaki aki fogdos feljelentene ha megpofozod, de azért ne legyél tévedésben.

2018. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Szóval ő beperelhet mindenért, én meg tűrjem, ha benyúl a szoknyám alá? Áldozatként tényleg csak az elkullogás marad ebben az országban?

Ha verbálisan fenyeget szexuális értelemben, akkor sem csinálhatok semmit?

2018. márc. 26. 01:32
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez is a migránsok miatt van. Legközelebb szavazz a fideszre és akkor nem fognak fogdosni.
2018. márc. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is beperelheted ha benyúl a szoknyád alá (csak nem tudom milyen jogcímen), illetve ha egy konkrét emberről van szó, aki rendszeresen zaklat: [link]
2018. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ő beperelhet becsületsértésért amiért megpofozom, de én nem perelhetem be őt becsületsértésért, amiért az egész utca előtt benyúl a szoknyám alá, ha szerencséje van, akkor benyúl a vaginámba, vagy megfogja a mellem/seggem?
2018. márc. 26. 01:37
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
De valószínű igen (ahogy én értelmezem), de talán szexuális kényszerítésért is körülményektől függően [link] de legközelebb fogj kézen egy tanút (ha nincs a helyszínen térfigyelő kamera) és sétálj b a rendőrségre, ott biztos elmondják, hogy mik a leehetőségeid. ;) (A pofozkodás biztos nincsen közöttük.)
2018. márc. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező kezdesz eltérni a kérdésedtől és teljesen összezavarodni, remélem csak ideges vagy és nem egy trol.

Amúgy ha fényes nappal utcán csinálja kell ott több járókelőnek is lenni. Ha alád nyúl akkor egy hangos perverz kiáltás mellett pofán vágod és eltűnsz.

Verbális ellen nem sokat tehetsz.

2018. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi az a szexuális beszólás?Hozzád szól valaki, aki nem tartozik a legjóképűbbek közé?

Rádnéz egy ugyanilyen ember?

2018. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!