Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy szerb parkol a fizető...

Egy szerb parkol a fizető parkolóban, miért nem büntetik meg?

Figyelt kérdés

Évi 60 ezer forintot fizetek azért, hogy a saját házam előtt parkoljak, Ő semmit sem fizet, fogta magát lekötötte a sarukat és vagy 1 hete itt van bőrönddel távozott.


Nem vagyok az a mószerolós fajta, de mivel nem tudok a házam előtt parkolni mert elfoglalta a parkolómat ezért mérges vagyok, rá se tudok fordulni a bejárómra, ami mellékes mert nem hivatalos bejáró, de akkor is. Mit tudok tenni?


2017. nov. 21. 17:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
NEM! a házam előtt áll, kis utca fizető parkoló az egész, ő úgy gondolta, hogy ferdén itt hagyja a kocsit és szenvedjek a napi parkolással , holott a szomszéd rám áll folyton, mindenkinem megvan a saját kis helye, csak most nekem nem, állnék én a feljárómhoz csak nem tudok ráfordulni mert nagy az autóm az meg ferdén áll ,de pont 30 centire, szóval tökéletesen szabályosan csak nem fizet díjat és külföldi. De szerintem elutazott mert láttam bőrönddel meg lekötötte a sarut. Valami munkás csávók ezek. De akkor is irritál, én fizetek, értitek keményen ő meg csak úgy külföldi rendszámmal. Ilyenkor dühös vagyok.
2017. nov. 21. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy elvontatnák, de egy mikuláscsomagot biztosan kap. Marad a "magán úton történő jogérvényesítés".


Továbbra is érdekel, hogy hol és mivel kapcsolatban általánosítottam.

2017. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én írtam, hogy nem általánosítok pedig én sem csípem a búrájukat , sőt. De nem általánosítok mert az nem pálya. Nem rád értettem, bocsi ha félreérthető vagyok, nézd el, nem kéne fáradtan neteznem főleg nem írni.
2017. nov. 21. 20:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt...a ház elé beállt egy f-sz, nekem meg ugrott a helyem. Én megoldottam annyival, hogy beálltam mögé, ő onnan nem tudott másképp kijönni. Másnap reggel fél 6-kor csengetnek...nagy kómásan kinyitom, a pali örjöng, hogy nem tud menni dolgozni. Mondom neki sorry, közöm hozzá? Felöltöztem, jó lassan lecammogtam, nehezen beindítottam, még az övet is bekötöttem :D Őt meg verte az ideg. Azt mondja legközelebb kihívja a rendőrséget. Mondom neki nyugodtan, ráérek, ezért a helyért én fizetek... Na azóta nem áll oda...
2017. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, büszkén jelentem, semmi megoldás sincs, köztereseknek nem tartozik a hatáskörükbe, a parkolóőrök meg nem büntetik meg mert nem eu-s rendszám. Továbbá segítséget kérek olyan személytől aki tudna segíteni akár szerb,moldáv,koszovói ukrán, rendszám legális beszerzésében, magyarul tisztába van a ottani honosítási eljárásokkal. Előre is köszönöm.
2017. nov. 22. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!