Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy szerb parkol a fizető...

Egy szerb parkol a fizető parkolóban, miért nem büntetik meg?

Figyelt kérdés

Évi 60 ezer forintot fizetek azért, hogy a saját házam előtt parkoljak, Ő semmit sem fizet, fogta magát lekötötte a sarukat és vagy 1 hete itt van bőrönddel távozott.


Nem vagyok az a mószerolós fajta, de mivel nem tudok a házam előtt parkolni mert elfoglalta a parkolómat ezért mérges vagyok, rá se tudok fordulni a bejárómra, ami mellékes mert nem hivatalos bejáró, de akkor is. Mit tudok tenni?


2017. nov. 21. 17:56
1 2
 1/15 A jó édes ***** válasza:
100%
A parkoló díjának egy része nyilván arra megy el, hogy ha ilyen történik bármelyik hellyel, akkor a parkolótársaság gond nélkül tudjon hívni egy trélert és elvontattassa. Szólj be nekik, hogy tegyék a dolgukat - ez nem a te dolgod és nem saját pénzedből kell állni.
2017. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elszállíthatják? Csak nem fizet.
2017. nov. 21. 18:10
 3/15 A jó édes ***** válasza:
Hogy fizet-e vagy sem, az már szintén nem a te bajod, hanem az övék.
2017. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha elszállítják akkor fizetnie is kell, hogy kiváltsa az autóját. Ha mikuláscsomagot kap akkor arra jó eséllyel mint nem magyar állampolgár magasról tesz.
2017. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert nem fizet, hanem mert egy bérelt parkolóba áll be jogcím nélkül.
2017. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez egy fizetős utca. Nem parkolóház, csak mondom. :) De az én bajom, pénteken cibálhatom negyven méterre az ágyat mert nem tudok megállni. Az pedig nem menő, holnap szólok a köztereseknek, szívja meg, ha meg nem akkor legalább mószeróltam egyet, ilyen még úgy sem volt.
2017. nov. 21. 19:05
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben hívnám a kampósokat, azok elviszik. Ha esetleg mégsem tennék, akkor én vinném el, de a legközelebbi folyóban landolna. Ha nincs a közelben víz, ahol ez diszkréten megoldható, akkor az egyik szomszédos megyéig vinném, keresse csak a rác.
2017. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem csípem őket, de nem kell általánosítani szerintem. Gondoltam rá, hogy rákötök kötelet és elhúzom 10 métert, ugyanis annyi kéne csak :) , de nem teszem, kárt teszek benne aztán jönnek a csetnikek.
2017. nov. 21. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nem szólsz a köztereseknek?

1 akadályozza a bekárásod

2 a te fizetett helyeden áll

2017. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7. vagyok


Hol általánosítottam?

2017. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!