Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljunk? Mit tehetnek...

Sankarea kérdése:

Mit csináljunk? Mit tehetnek ellenünk törvényesen?

Figyelt kérdés

A helyzetünk a következő: A férjem mikor elköltözött otthonról nem volt edénykészlete ezért az unokatesója adott kölcsön neki,mivel kiment Németországba nem kellett neki.Szóban elmondta nem kell neki vissza adni.Évekkel később vissza költöztek Magyarba és követelni kezdett 25 000 forintot az edényekért.Az edénykészlet nem kell neki csak a pénz.Végrehajtóval fenyegette meg a férjemet. Van esetleg valami kiút ebből számunkra vagy mindenképp ki kell fizetnünk a követelt összeget

Normális válaszokat légyszi



#penzbehajtás
2017. nov. 14. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Benne van az üzenetváltásban, hogy kölcsönbe adta, és nem kéri vissza?

Hány évvel ezelőtt adta? Hátha elévült.

2017. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen konkrétan,hogy neki a használt sz*r nem kell csak a pénz.Kb 4 éve
2017. nov. 15. 16:44
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt,hogy nem kell neki használtan vissza arra reagálta mikor megírtuk neki,hogy vissza lesz adva a készlet.
2017. nov. 15. 16:49
 14/16 anonim ***** válasza:

Úristen. Mik vannak. Egy edénykészlet miatt? Mit csináltak 4 évig külföldön, hog y 25ezer miatt fenyegetôznek?

Amúgy szerintem körberöhögnék a rendőrségen.

Használtan adták amúgy oda nektek is?

2017. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Ez nem rendőrségi ügy! Max egy bírósági keresetet lehetne beadni de azt is sikertelenül.

2017. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát külföldön is adósságot halmoztak fel a férfi nem is dolgozik mert szinte semmi nem maradna a zsebében vonnák a tartozásokat.

Örökölte az edénykészletet.Azt nem tudom akkor milyen állapotba volt mert mikor én oda költöztem a férjemhez már bőven használatban voltak :)

2017. nov. 25. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!