Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Olvastam olyat hogy ha valaki...

Olvastam olyat hogy ha valaki idöre bevonul a börtönbe akkor kedvezményt kaphat persze ha nem lesz balhé és ha valaki nem megy be idöre akkor annak semmi esélye hogy elöbb szabaduljon? Még jo magaviseletért se?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ha megjelensz behívóra kedvezményt kapsz. Ha betartod a szabályokat meg jutalmakat is kapsz még.
2017. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nem megy be az illetö akkor még jo magaviseletért se szabadulhat elöbb? Vagy nem kap semmilyen kedvezményt?
2017. nov. 4. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vonul be időben megkezdeni a büntetését, az egy kizáró ok. Tehát nincs miről beszélni. Be kell vonulni időben és kész. Utána már tök mindegy, hogy hogy viselkedik, ha kizárta magát korábban!
2017. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2017. nov. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!