Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróság szórakozik velem, mit...

Bíróság szórakozik velem, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Vádlott vagyok közúti baleset gondatlan okozásábak vétsègèben. Mindenben együtt működik a hatóságokkal bìrósàggal. De a tárgyalást kitűzték először november 23ra elintéztem hogy ott tudjak lenni(nemzetközi kamionozás melett nem egyszerü )csütörtöki nap. Technikai okokból beállìtották (ez mit jelent?) Kiîrtàk januàr 23ra. Ezt mèg nem intèztem el hogy szabad legyek...1,5hèttel utána december 4re visszatették. 3/1 6/2 hetezek. Ahhoz hogy ki tudjam fizetni a bűntetèst dolgozni kellene...de ìgy lehetetlen megtervezni.

2017. okt. 31. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni azt, hogy ha valóban mindent beismertél, hogy kéred, hogy a tárgyalást a távollétedben folytassák le. Vagy ha nem jó neked az időpont, be kell jelenteni.

Amúgy nem feltétlenül szórakoznak veled. Van, amikor tényleg be kell állítani egy tárgyalást. Technikai ok meg lehet bármi. Pl. kötelező képzés, megjelenés máshol a bírónak, vagy pont az ügyészségnek, akármi.

2017. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!