Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rám támadnak és én gázpiszt...

Ha rám támadnak és én gázpisztollyal rálövök a támadóra aminek következtében lehetőségem van menekülni mit tegyek azután?

Figyelt kérdés
Ha elfutok akkor utána mit lehet tenni? Bejelenteni a rendőrségen a történteket? Annyiban hagyni? Annyiszor hallani hogy garázdaságért eljárást indítanak valaki ellen mert önvédelemből valakire rálőtt gázpisztollyal. Ezt el lehet valahogy kerülni?

2017. szept. 21. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pattanj meg . Eddig főleg helyhez kötött akció során indult eljárás vagy durrogtatás miatt . A tag otthon ház elé kiment a haragosához vagy részeg a bolt tulajdonosát megtámadták . Volt amikor az önvédekező hívott mentőt yardot és két tárat kilőtt , ezt nem tenném a mocskok nem érdemelnek ellátást . Gagyi meg ellátatlan helyeken nincs kamera . Tarts egy paprikasprét az csendes és buszon is lenyomod a csókát .
2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%

Törvénytisztelő ember bejelenti a rendőrségen az ilyet.

Okos, előrelátó ember viszont nem.

2017. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiß ***** válasza:
Nehogy bejelentést tegyél! Húzzál el a helyszínről, és lehetőleg ne lássa senki az arcod :) Kerüld a térfigyelő kamerákat :D Téged fognak meghurcolni felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt...
2017. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gázpisztoly egy olyan,egyébként elavult hatóanyagokat pv,cs cn,használó gázspray,ami jó hangosan durrog,de egy rakás cinköntvény fos az egész.

Vegyél inkább fox labs,sabre red,vagy mk3 gázsprayt.

stunguns.eu n lehet kapni 5.3 fox labsot usa rendőrségi nem gagyi német gyártmány.többszörösen tisztított OC van benne.teszteltem van e benne nyomas,egy kevés visszacsapott belőle,olyat még gázspraynél nem éreztem.

az itthoni dolgok gagyik,mivel a magyarnak fáj a védelmére pénzt költeni.Az 5.3 10000 ft szállítással eggyütt kb.

2017. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó nem mernél vállalni 2 méterről 1 PV 120 mg-t 1 CS 80 mg-t gázt , ha igen megtapasztalnád mekkora ostobaságot írtál . Annyit is engedek hogy 2-3 éve lejárt tehát 8 éves töltényekből kapod .
2018. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!