Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kertemben lövöldözhetek...

A kertemben lövöldözhetek gázpisztollyal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csak akkor, hogyha a fejedhez tartod.
2015. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 10. 15:47
 3/8 kovpet ***** válasza:
84%

Elvileg igen, ha nem zavarsz másokat vele.

Hacsak nincs NAGY kerted, akkor ez nem valósul meg, tehát inkább ne, mert hamar kijön a TEK, ha a kedves szomszéd előadja, hogy "ez a szomszéd maffiózó már megint egy gyilkosságsorozatra készül az illegális fegyvereivel, hallgassák csak: (BUMM BUMM)".

2015. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! De a csendháborítási időn kívül! Ha valaki rendőrt hív,küld el a pitsába!
2015. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
# 4: Sok éve nincs már időkorlátja a csendháborításnak.
2015. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gázpisztoly az kb egy pisztolynak kinéző gázspray. Lövöldözhetsz vele, de túl sok értelmét nem látom. Ha nem használtad még soha, akkor kipróbálhatod párszor, hogy kell vele lőni meg "célozni". Persze nem ajánlatos úgy lövöldözni, ha a nagyon kicsi a kert és a szomszédok kint vannak, mert elég sz..r bekapni egy kis paprikás felhőt.
2015. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ír itt mindenki hogy szerintem..... Nálunk tavaly összel születésnapot tartottunk, elökerül a gázpityu persze mindenki kiakarta próbálni, s mivel automata egy sorozatnál szép hangot ad ki- három tárnál többet ugyse tudsz löni mivel szélirány ide vagy oda az egész levegö több méteres körben elviselhetetlen (bőrt is nagyon csipi) mivel nagyrésze megy csak sugárszerüen amint kijön a csöbôl és találkozik a levegővel már ott szóródik és a fegyverek se tömitenek semmit. Társadalomra gyakorolt hatása : ennél a bulinál kihivták a rendörséget, két rendőr (nem Tek. stb) jött a ház előtt az autóból kivették a golyóàlló mellényt lazán magukra vették, becseng majd határozottan megkértek hozzam ki a "müszert" kivittem, megnézték megkérdezte tudom e igazolni hogy engedélynélküli, mk kártya, garis számla volt. Ellenkező esetben lefoglalták volna és 20.000ft os fegyver vizsgálat során történik a gázpisztoly megállapítás, és persze elöállitottak volna. Igy annyit mondtak szomszédot zavarja ha lehet ne használjunk, persze ahogy elmentek csakazért is még vagy két sorozat-bocsi ha hosszabb lett remélem segítettem
2015. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim picike kertjében gyakoroltam már gumilövedékes gázpisztollyal. Viszont egy alkalommal ne lőj 20-nál többet. Szomszéd házak a lövés helyétől 15-20 méterre vannak, szóval nagyon közel és soha nem zavart még senkit. Déután érdemes.
2015. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!