Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok a Statisztikai...

Köteles vagyok a Statisztikai Hivatal kérdezőjének válaszolni?

Figyelt kérdés

Tegnap (Pünkösd hétfő) egy modortalan nő letámadott a házunk előtt,amikor indultunk és mondta,hogy ki kell töltenünk egy kérdőívet.Mondtuk,nem érünk rá,vagy jöjjön később,vagy hagyja itt.Erre ő:nem is tudjuk,mik a kérdések,különben is,hova megyünk és mikor jövünk haza,stb.Az utolsó csepp a pohárban az volt,amikor leteremtett,hogy nem tud bejönni a kutyától hozzánk!


Szívesen kitöltöttük volna,ha nem ilyen hangnemben beszélt volna!

De elpanaszkodtam másoknak és hihetetlen történetek meséltek,milyen pofátlanul tolakodik be mások otthonába reggel fél 8-kor,amikor még pizsamában vannak,vagy amikor az újszülött csecsemő ordít az anyja kezében..


Gondolom,teljesítményre fizetnek neki...


2010. máj. 25. 08:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
13:25 mondom én, hogy népszámlálási kérdőívről beszélsz....
2010. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Én hinnék neked,első válaszadó,mert én abszolút járatlan vagyok ebben a témában,de egyszerűen nem értem,ha még virágoskertem sincs,honnan szedték,hogy nekem ez kötelező!

A válaszod után is nézegettem a honlapot,de nem találtam ilyen hivatkozást,csak ilyet:

"Általános mezőgazdasági összeírás, 2010 Gazdasági szervezetek" és hasonlókat!


Tudnál valami bizonyítékot mutatni?

2010. máj. 25. 13:49
 23/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én inne nem tudom bizonyitani, hogy te ott, számomra névtelenül aláesel-e a törvéy hatályának.


Ha jönnek ismét, akkor megkérdezed, miért akarnak téged erről faggatni, mikor virágoskerted sincs. Megkérdezed, hogy ez egy kötelező felmérés-e.

Sőt, továbbmegyek, ha felhivod a KSH-t, ott ezeket rögtön megkérdezheted (vagy e-mail), és jelezheted, hogy a kérdezőbiztos kifogásolható módon viseledett és fel vagy háborodva. És rögtön azt is biztosra megmondják, mit is akart tőled a hölgy.

Lehet, hogy csak kamuzott és körül akart nézni, pl. betöréshez előkésziteni a terepet.

Én ezt nem tudom, én csak a kérdéseidre próbálok válaszolni.

2010. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!