Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet ha kiderül, hogy...

Mi lehet ha kiderül, hogy csaltam az érettségin?

Figyelt kérdés
Csaltam az érettségin, és elterjedt ez a suliban. Mit csinálhatnak a tanárok, vagy mik a következmények?
2010. máj. 24. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy bajod lehet belőle, ellenben az ilyen pofátlan parasztoktól a felsőoktatásban is hányni szoktak, mert ha egy sima érettségin csalsz, egy zh-n se nagyon fogsz tudni átmenni tisztességes eszközökkel.
2010. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha sulis wifin voltál, akkor akár ki is derülhet az igazság...
2010. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem sulis wifi, és nem vagyok paraszt... egyébként olyan tantárgyból csaltam ami egyáltalán nem fog kelleni nekem a felsőoktatásban, csak a buta pontok...
2010. máj. 24. 13:04
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Hú mennyi tisztességes ember jár errefelé. Megszégyenítés, mi?! Ugyanmár. Nálunk a tanárok is ha tudnak segítenek. Volt olyan aki direkt nem akarta észrevenni, hogy beszélgetnek. Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni. Semmit nem fognak veled tenni. A tanároknak kellene lépniük, de ők sem azért vannak, hogy megkeserítsék az életünket.
2010. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
érettségi: te ezen megbuktál, mégha meg is szerezted az érdemjegyed. arról szól, hogy megérettél e már a nagybetűs életre illetve a felső oktatásra. fontos lenne azt észre venned 18 évesen, hogy ilyenkor még széles körű ismeret szerzés a lényeg. nem csak az, hogy az általad választott tárgyakból átmenj, hanem, hogy általános műveltséged meglegyen. nem is beszélve arról, hogy megtanuld azt a leckét, hogy nem csak azt kell megtenni amit szeretünk. tanulj meg áldozatokat hozni a saját érdekedben. ha tudnád , hány ilyen gyerek volt a fősulin mint te. volt amelyik végig csalta az egészet, majd állásinterjúról páros lábbal rúgták ki -annak ellenére, hogy az apja már előre elintézte, hogy felvegyék- mivel elment a hülyéje rövidnadrágban.
2010. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a baj,hogy ez már régen nem az általános műveltségről szól,hanem bizony a pontokról.Én megértem,hogy valamiből a túlélésre kell menni.Van olyan tantárgy ami ha agyonvernek se fog menni.Ilyen az élet.Nem mindenki zseni.
2010. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Itt szolgáltatod magad ellen a bizonyítékokat...
2010. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
utolsó, ez egy anonim oldal. és igen, ez már nem az érettségről meg általános műveltségről szól hanem a "túlélésről" nyílván azokra a tantárgyakra koncentrálok amik kelleni fognak. amúgy az általános műveltségről annyit, hogyha megkérdezel pár 30 éves embert Petrarcáról meg a zürich-i békéről egy szót nem tudnának mondani róluk. semmit nem ér az egész.
2010. máj. 24. 16:56
 19/22 anonim ***** válasza:
15%
tanárként olvasom ami itt folyik. Mélységesen fel vagyok háborodva ezen a példátlan viselkedésen. Azonnal jelentem, így ki fogják vizsgálni az ügyet. Butaság volt írnod ide, IP cím alapján utána tudnak járni, illetve az oldal üzemeltetői is kötelesek mindenben a vizsgáló bizottságot segíteni.
2010. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
21:28 ki a fene fog ezzel foglalkozni szerinted?
2010. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!