Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet ha kiderül, hogy...

Mi lehet ha kiderül, hogy csaltam az érettségin?

Figyelt kérdés
Csaltam az érettségin, és elterjedt ez a suliban. Mit csinálhatnak a tanárok, vagy mik a következmények?
2010. máj. 24. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
bizonyítékok?
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Van egyáltalán olyan ember, aki nem csalt érettségin?

Úgysem tudják Rád bizonyítani, csak folyamatosan tagadnod kell, és kész!

2010. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Én nem csaltam például.
2010. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha semmi bizonyíték és tagadod akkor tökmind1, hogy mit mondanak :D
2010. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
én sem, és kitünő lett. tanulni kéne nem csalni. hogy csaltál? azért attól is függ, hogy mit tehetnek.
2010. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De hogy tudtál csalni az érettségin? Vagy mivel?
2010. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
De ha nincs bizonyíték akkor mind1, bár elég h...e voltál h hagytad kiszivárogni ezt az infót.
2010. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Tegyük fel,hogy van bizonyíték.Akkor bizottság elé kell állnod,ahol a tényeket eléd sorakoztatják.Ha be tudják bizonyítani,és tényleg kiderül,hogy csaltál akkor megbüntetnek,törlik az érettségidet,és te nem érettségizhetsz tovább...A nyilvános megszégyenítésről nem is beszélek,mert mindenki tudni fogja a suliban,hogy csaltál!

de lehetett csalni? Én nem tudtam(igaz eszembe sem volt)

2010. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
telefonnal wifin... de ne úgy képzeljétek el, hogy végig, körülbelül 5 percet. nem hiszem hogy vannak bizonyítékok, csak mások mondhatják pl. akikkel egy teremben voltam, akik egyébként nem láthatták és nem is látták, csak hát "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás :) már olyantól hallottam vissza aki nem is ebbe a suliba jár... 1 ember tudta rajtam kívül, neki elmondtam, ő meg gondolom tovább adta szidva engem hogy ilyen vagyok (mert neki nagyon rosszul sikerült)... nagyon jó barát... szemét.
2010. máj. 24. 12:33
 10/22 anonim ***** válasza:
Vissza lehet nézni elviekben.
2010. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!