Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyhogy "csak" 7 évet kap...

FFDP kérdése:

Hogyhogy "csak" 7 évet kap valaki emberölésért?

Figyelt kérdés

"Jon Nödtveidtet 1997-ben hét évre bebörtönözték egy 38 éves homoszexuális algír férfi, Josef Ben Meddour meggyilkolásáért. Nödtveid 2004-ben szabadult, majd az Embergyűlölő Luciferánus Rend (MLO) beavatott tagjaként, az alapító Nemidial Fráter Liber Azerate című könyve alapján kezdett tevékenykedni. "


Ez a 7 év csak nekem tűnik kevésnek, főleg ha ilyen természetű emberről beszélünk?


2010. máj. 23. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem sokkal szabadulása után öngyilkos lett, úgyhogy mindegy. Vedd úgy, hogy megkapta a büntetését.
2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem a büntetése érdekel (egyébként a halála nem volt neki büntetés), hanem azért kapott csak 7 évet mert nem tudták rábizonyítani vagy miért?
2010. máj. 23. 13:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem néhány évvel ezelőtt részeg taxis 5 embert kaszált el egy buszmegállóban és kapott 3 évet. Ha azt nézed 5 emberért 3 év - vagy 1 ért 7 nem is rossz arány, bát tény, hogy mindekettő minősíthetetlenül szánalmas büntetés. Dehát ebben a szép országban a törvény azért van, hogy legyen mit büntetlenül megszegni:(
2010. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A skandináv jogrend és a börtönök is sokkal liberálisabbak mint itthon. Nézd meg Vikernes is mennyivel megúszta, pedig előre kitervelt emberölés volt, valamint szökni is megpróbált. Egyébként Nödtveidt nem bánatában lett öngyilkos.
2010. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy tudtam, hogy a Temple of the Black Light tagja volt, de javíts ki ha tévedek.
2010. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én csodálkozok hogy 7 évet kapott nálunk emberölésért felfüggesztett jár (lásd Rajmund esete)
2010. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Senki sem írt olyat, hogy bánatában lett volna öngyilkos...
2010. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor az öngyilkossággal milyen büntetését kapta meg? Saját meggyőződése szerint ezzel oldotta fel a kozmikus bilincset.
2010. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A skandináv országokban eléggé enyhén szankcionálják a bűncselekményeket, bár az ottani börtönök nagyon kemények.
2010. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Egyébként én úgy tudtam, hogy a Temple of the Black Light tagja volt, de javíts ki ha tévedek."


Így van.



Nem szomorúság miatt lett öngyilkos:

"A sátánista ember maga dönt a saját élete és halála felett, és szívesebben hal meg élete csúcspontján mosolyogva, amikor már mindent elért, amikor ideje túllépni a földi létezésen. Az viszont nem méltó egy sátánistához, hogy azért vessen véget az életének, mert boldogtalan vagy szerencsétlen. A sátánista ereje teljében hal meg, nem a kor, a betegségek vagy depresszió miatt, és inkább a halált választja mint a szégyent! A halál az élet orgazmusa! Éljetek át mindent eszerint, olyan mélységében, amennyire csak lehet!"

2010. máj. 23. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!