Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet egyszerre hallgatói és...

Lehet egyszerre hallgatói és tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egyetemre járok, és a következő 2 félévre passzívba vagyok, vagyis halasztok egy évet, akkor addig elvégezhetek mondjuk egy középiskolában ötödéven egy 1 éves szakot?
2010. máj. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én végeztem így tavaly. Csak épp mindkettő aktív volt. Na azt semmiképp ne próbáld ki!! De passzívval ok a dolog.

De elvileg csak egyik helyen lehet érvényes diákigazolványod. Egy fő - egy matrica.

2010. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Ha másnak is van hasonló tapasztalata, örülnék, ha megosztaná.Köszi

2010. máj. 17. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, passzív félév alatt nem is kapsz diákot az egyetemtől.
2010. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, passzív félév alatt nem kapsz diákot. Halasztani meg egyszerre csak két félévet lehet.
2010. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy csak két félévet lehet halasztani, éppen azért érdekel, hogy az alatt nem baj, hogyha másik iskolába járok és lesz egy okj-s szakmám egy év után?
2010. máj. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!