Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezhet olyan hogy látják...

Létezhet olyan hogy látják kamerán a lopást és nem szolnak semmit mikor távozol?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet hát.
2017. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, tudod mennyi macera az? Aztan igy meg pont leszaraj egy idegennel mivan, es nem kell munkaidő vége után is órákig benn maradnia...
2017. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Hol van az előírva hogy kötelesek szólni?
2017. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Simán lehet, hacsak nem valami túlbuzgó biztonsági őr nézi aki azt hiszi hogy ő is hivatalos szerv.


Tulajdonképpen még meg is tudom érteni. Kapnak havi minimálbért, annyiért persze hogy nem fog normális ember konfrontálódni. Kis értéknél szintén nem, mondjuk ha elviszel egy mobiltelefont az már gázosabb.


Na meg azt vettem észre, hogy a biztonsági őrök is tipikusan a "gyengéket" keresik, meg a normális embereket.


Nekem volt olyan sztorim, hogy haverokkal bementünk újonnan nyitott elektronikus üzletbe, lehetett netezni, végignyomkodtunk mindent, irkáltunk a GPS-ekbe, játszottunk Playstationon. Hozzá kell tenni, a fél kollégium ezt csinálta és vicces volt visszaolvasni hogy "Itt járt XY". Kifelé menet persze szépen visszahívtak a biztonságiak, akik szerint én "gyanúsan viselkedtem", mert többször a kabátomhoz nyúltam "megadva a jelet" hogy megvan az árú és jött a motozás, kipakolás. A poén, hogy mellette cigányok ki-be járkáltak, nekik bezzeg nem mertek szólni. Úgyhogy kedvességből én is éltem a vásárlók könyvével...


De volt hogy küldtem már el biztonsági őrt a jó k..va anyjába, mert valamit nem húzott le rendesen az eladó, besípolt, erre az őr odajött és mindenki előtt elkezdte hogy "Uram kezdjen el kipakolni ide az asztalra, zsebeit ürítse ki...". Mindezt úgy, hogy vagy 10+ ezer forint értékben vásároltam akkor csak elvárhatom hogy emberhez méltóan kezeljenek.

2017. máj. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan működik egyáltalán az a kamerarendszer, vagy csak kitették elrettentésként?


Ismerek olyan boltot, ahol gyakorlatilag nem érdekli a vezetőséget, hogy lopnak, nincs is rá lehetőség, hogy megakadályozzák. Inkább belekalkulálják a napi működésbe ezt a veszteséget.

2017. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag hatalmas mennyiségű árut lopnak. Kíváncsi vagyok mivel tudják magyarázni a lopásukat. De ha az illetőtől lopnának el valamit, kíváncsi vagyok, hogy hogyan reagálna.
2017. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!