Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik halálbűntetési módot...

Melyik halálbűntetési módot tartjátok a legelfogadhatóbbnak, és miért?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy altató injekció, aztán cián injekció. Mert akkor elalszik, aztán ha a teste mégis fájdalmasan reagálna a cián hatásaira már nem venné észre.
2010. máj. 16. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

21:22

"(akkor sem mindig pontosan így, de ezt hagyjuk)"


Na erre kíváncsi lennék!

Na meg ha jól tudom 88-ig volt ez a büntetés itthon, és ha jól emlékszem akkor ez bele volt írva a törvénybe! Sőt megleplek, az akkori törvények a hóhérra is vonatkoztak, vagyis emberöléssel vádolták (persze papíron) és egy sablonos tárgyalás után felmentették, mert a munkaköri leírásra hivatkozva, amit a magyar kormány rendelt el.

2010. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21:27: a stílusod alapján Te nem diskurálni szeretnél, hanem vitatkozni. Ahhoz nekem meg nincs hangulatom. Egy megjegyzésembe belekötöttél, pedig nem mond ellent neki az, amit Te írtál. Na, ennyit erről.
2010. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

21:57 Pfff te beteg vagy! Én nem tudom mi volt a sértő, így elnézést sem kérek. Lehet érzékeny vagy a semmire.

Jó éjt!

2010. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 BlackSword ***** válasza:
Ez régen is így volt... A kivégzés nem megismételhető esemény... Ha leszakad a kötél, zárlatos lesz a villamosszék, mellécsap a hóhér, nem talált a kivégzőosztag, és a többi... El kell engedni az elítéltet...
2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Méreginekció.

USA-ban kálium-kloridot használnak, és elég hatékony.

Szívleállást okoz.

2010. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
teljesen mind1,nekem úgy is jó ha egy szívlapáttal csapják agyon,csak ne keljen az adóból eltartani élete végéig
2010. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Halálrakövezés,fegyveres kivégzőosztag, gázkamra. Ezek a legjobbak. Ha csak eloltják mint egy kutyát,az elég kegyes halál egy darabolós gyilkosnak.
2010. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!