Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Ceu ügyével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Semmi, van ennél a hülyeségnél fontosabb dolgom is.
2017. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú és egyben felháborító. Kormány lehetetlenít el egy olyan intézményt amihez jobb helyeken még egy kormány se merne nyúlni. Nem csak egy elismert intézményről van szó de egy olyan helyről ahol még a kormány tagjai is tanultak, most meg szembeköpik. A törvényről is van véleményem, az hogy ha lehetetlent kérnek akkor megint ott tartunk hogy gerinctelenség. Mivel ahhoz kötötték hogy Trumpnak kellene aláírni az államközi megállapodást, de Trump nem jogosult oktatási kérdésben ilyenre. Szépen ma is haladtunk a sötétség felé, ez csak rosszabb lesz.
2017. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
végignéztem a parlamenti közvetítést a tárgyalásrol, fogalmam sincs hányan tették még ezt- Borzasztó volt látni hogy a kormányra nem hatnak az észérvek.Szerintem mikor Putyin itt járt, akkor beszélték meg hogy a CEU-t meg kell szüntetni. Az is elkeserítő hogy sok ember nem is hallott az ügyről. Sokan azt mondják, nem követik a politikát, mert csak idegesíti. Igen, hát ez a sorsunk, a jövőnk a világunk. Végülis miért kéne követni. De négyévente meg elmegy szavazni, anélkül hogy követné a napi politikát. Szégyen volt az egész tárgyalás. Az is szégyen hogy a két harmad miatt az ellenzék csak könyörögni tud a kormánynak hogy ne valósítsák meg amit elterveztek, a kormány nem hallgat az észérvekre, Nobel-díjasok, és akadémikusok, civil szervezetek észérveire... Olyan szinten antidemokratikus viselkedéskulturát mutatott be a kormány a mai tárgyaláson hogy síri támadt kedvem. Várom a fekete autót...
2017. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Diktatórikus. Ennyi nekem ez összefoglal mindent. Nem az emberek akarták így hanem Orbán nyoma sincs a demokráciának..
2017. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Röhej... A legrosszabb, hogy egy hete még senki sem tudott erről a tervezetről. Egy rohadt hét alatt dönteni egy egyetem ellehetetlenítéséről, komolyan mondom erre még Rákosi is elismerően bólintana. Gondolom a fidesznyikek felállva tapsolnak, hogy sikerült egy újabb csatát nyerni a Soros-Gyurcsány- Vona-Brüsszel meg a sátán koalíciója ellen. Csak nehogy egyszer nekik is új munkahely vagy egy másik egyetem után kelljen nézniük, mert a királyi hallucináció miatt két nap alatt bezárnak egy másikat...
2017. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szomorú. Nem csak azért, mert egy kiváló egyetemet lehetetlenítettek el, hanem azért is, mert ez az eset újra rámutatott, hogy a kormányt semmi sem érdekli, ha valami nem az ő véleményüket osztja, akkor azt megsemmisítik. Ilyen már volt 60 évvel ezelőtt is..
2017. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Ebben az országban nem egyetem kell. Hanem kétkezi szakmunkások kellenek! Államnak mi haszna,semmit nem érő büfészakos diplomásokkal, nem lehet országot építeni.
2017. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy nem tudok mondani olyan demokráciát, ahol kormányzati erővel egyetemet zárattak volna be.
2017. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MolotovPunk ***** válasza:
90%
Nem semmi amit a kormány művel évek óta.Folyamatosan számolja fel a demokratikus intézményeket.Civil szervezetek,Heineken,CEU és még sorolhatnám...Ma ők,holnap ki lesz a következő ellenség?
2017. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
egy hazug, korrupt, aljas mafia szabadon pusztít és statáriumszerű törvényekkel üldöz el egy világ élvonalába tartozó egyetemet, ami mellett intézmények, rektorok és Nobel-díjasok százai állnak ki. A pontos szövegezés mindegy, a lényeg, hogy hazudoznak, aztán kitalálnak valamit, aminek az intézmény biztosan nem tud megfelelni, majd törvénybe foglalják. Komcsi tempó. Orosz nyomásra. Szép új világ. Akit érdekel az ország sorsa, az legközelebb kimegy tüntetni.
2017. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!