Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet behajtani egy több...

Hogy lehet behajtani egy több mint fél milliós tartozást?

Figyelt kérdés
Az albérlőm több mint fél milliós tartozást hagyott maga után. Bepereltem a bíróságon, amit meg is nyertem, mert az albérlő beismerte. De nem fizetett a felszólítást követő 15 napon belül. Most újra bíróságon van az ügy, amivel egy végrehajtó cég foglalkozik. Mi van akkor ha az albérlő nyugdíjas, az élettársa is, és van nekik egy csomó hitelük, amit abból már vonnak? Szerintem elérte már a nyugdíj 50%-át a sok tartozás. Tehát mennyit lehet abból vonni? Semmijük nincs amiből ki tudnák fizetni. Sem lakás, sem bútorok, semmi az ég világon. 60 évesek, és nincs egy kanaluk sem... Mit lehet így tenni? Mi fizetjük a sok tartozást, de erre már rámegy az egész életünk:(
2010. máj. 11. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
vársz... és amikor a gyerekek (ha egyáltalán vannak) örökölnek (hátha van mit), akkor majd jelentkezel és lobogtatod, hogy megnyerték ezt is...
2010. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Baseball ütővel.
2010. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!