Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tudom ki rakta fel az...

Ha tudom ki rakta fel az egyik képemet napiszarra, akkor feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Tudom név szerint, ismerem a facebook-on ki rakott ki oda. Milyen büntetésre számíthat?

2017. márc. 12. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Facebookon az a szabály (amit elfogadtál regisztrációval), hogy amit TE kiraksz, az nyilvános és felhasználható. Ebben az esetben nem jár érte büntetés. Napi szart megkérheted, hogy vegyék le a képed, de sok mindent nem fogsz tudni vele csinálni.


Ha esetleg feltörte a fiókot, vagy belépett vele az engedélyed nélkül, akkor 1-3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.

2017. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem törte fel semmimet, küldtem régebben neki magamról egy normális ruhás képet, és azt rakta fel poénból.
2017. márc. 12. 17:42
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
A Napisz@r nem fogja levenni...szerintem így is rengeteg feljelentés ment a szenny oldal ellen, de mégsem történt semmi. Ha rajtam múlna betiltanám, a szerkesztőket meg jól megbüntetném...különben is él még az a sz@r oldal? Sajnos az a kép már ott marad, ahogyan én ismerem őket
2017. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy már a franc se nézi azt a borzadályt. Másrészt amit elmondtál, az alapján az ismerősöd nem büntethető. A napiszart pedig nem fogják felelősségre vonni.


Egyébként ha a napiszar kapott rá, akkor nem vagyok benne biztos, hogy "ruhás" képről van szó.

2017. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De, tudom melyik képemet rakta fel, mert felmentem én is az oldalra és megnéztem utólag. Full normális, semmi szégyellni való nincs, még csak nem is csücsörítek rajta.
2017. márc. 12. 17:58
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Oké. Kérd meg a napiszart, hogy vegyék le. Ha leveszik akkor megoldottuk a problémát, ha nem veszik le, akkor pedig így jártunk. A napiszart külön feljelentheted, mert nem egyeztél bele a kép felhasználására, de önmagában ennek nem lesz eredménye.
2017. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Beteg azaz oldal, ahogyan a társai is azok voltak, de érdekes, hogy azok meg megszűntek...kérd meg a barátodat, hogy vetesse le.
2017. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azt mondja hogy nem ő tette fel. Onnantól hogy bizonyítod be hogy ő volt?
2017. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta el nekem dicsekedve messengeren, hogy feltett.
2017. márc. 12. 18:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem fog semmilyen büntit kapni. Ennyi.
2017. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!