Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok ezert ti szerinte...

Mit kaphatok ezert ti szerintetek? Büvebben lent!

Figyelt kérdés
Na aza nagy helyzet hogy volt egy csalasom amit jofogason hirdettem meg cucokat utan vetel feladtam de nem azt mait hirdettem ebböl adodot nekem egy figyelmeztetesem, sajnos nem okultam a hibambol csinaltam tovabb most van egy oylan uygem hogy szekesfehervara kel mennem targyalasra es tulajdon elleni szabaly sertes van ellenem akit atvertem 12ezer forintot nyertem rajta ebböl mi lehet? és emellet még van 21 sertet akiket atvertem de ugy h elore utalétak es en nem kuldtem semmit! Ezt haverommal csinaltam nem egyedul de akkoris most lessz az egyik targyalas 27 en a 12 ezresbol a masikbol meg majd aprilisban a haveros dolog miatt amibol osszejot ugy 250 ezer kb! Van egy figyelmeztetesem es még 2 targyalas var ram! Mit kaphatok? Valaki aki tudd valamit errol iylen esteben kerem irjon !
2017. febr. 8. 17:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek semmiképp nem uszhatom meg felfugesztettel?...
2017. febr. 9. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!