Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok ezert ti szerinte...

Mit kaphatok ezert ti szerintetek? Büvebben lent!

Figyelt kérdés
Na aza nagy helyzet hogy volt egy csalasom amit jofogason hirdettem meg cucokat utan vetel feladtam de nem azt mait hirdettem ebböl adodot nekem egy figyelmeztetesem, sajnos nem okultam a hibambol csinaltam tovabb most van egy oylan uygem hogy szekesfehervara kel mennem targyalasra es tulajdon elleni szabaly sertes van ellenem akit atvertem 12ezer forintot nyertem rajta ebböl mi lehet? és emellet még van 21 sertet akiket atvertem de ugy h elore utalétak es en nem kuldtem semmit! Ezt haverommal csinaltam nem egyedul de akkoris most lessz az egyik targyalas 27 en a 12 ezresbol a masikbol meg majd aprilisban a haveros dolog miatt amibol osszejot ugy 250 ezer kb! Van egy figyelmeztetesem es még 2 targyalas var ram! Mit kaphatok? Valaki aki tudd valamit errol iylen esteben kerem irjon !
2017. febr. 8. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt majd a bíró megmondja, itt erre senki nem tud választ adni, hogy te mennyit kapsz. Valószinűleg most letöltendő lesz, mivel már visszaesőnek számítasz.
2017. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Példát akarnak statuálni, akkor előre kitervelt, folytatólagos és minden ilyet rád húznak. Ami, mind emeli a büntetési tételt. A jog az gumiszabályokból áll. Meg akarnak nagyon hurcolni, akkor meg fognak, ha nem akkor szerencséd van.
2017. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Molyember ***** válasza:
Csalásért két évre is lecsukhatnak, de lehet, hogy megúszod. Sajnos. A hozzád hasonló úgysem tanul semmiből, folytatni fogod, de legalább egy kicsit szenvedhetnél.
2017. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért tettétek? Mi vett rá titeket? Ha tudtátok, hogy bűn, és hogy másokat károsítotok meg vele, akkor miért csináltátok? Nem tudom mennyit fogtok kapni (mert ez a bírótól is függ), de remélem annyit, amennyit megérdemeltek!
2017. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"akkor előre kitervelt, folytatólagos és minden ilyet rád húznak."


Ez tévedés.

Bármilyen minősítő körülményt ugyanúgy bizonyítani kell, mint magát a bűncselekményt. A büntetőjogban végképp nincsenek "gumijogszabályok".

Előre kiterveltség ilyen jellegű, vagyon elleni bűncselekmény esetében?

2017. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 Miért, akkor véletlenül csinálták? Nem, nyilván előre megfontolt szándékkal kiötlötték, hogy csalni fognak. A bíró sem olyan hülye, hogy bevegye, hogy "véletlenül" csinálták.

Ráadásul mennyi mindent csinálhatott a kérdező, amiről nem is tudunk... Az igazságszolgáltatás hibája, ha megússza ezt a kérdező. Az meg a társadalom hibája (és azért az övé is), hogy a kérdező teljesen természetesnek tartja a bűnözést.

2017. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mit csinálnál, ha valaki lopna tőled 250 ezret?
2017. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nyilván előre megfontolt szándékkal kiötlötték, hogy csalni fognak."


Épp ezt mondom, te szerencsétlen, hogy azon bűncselekmények körében, ahol előfeltétel az egyenes szándék, az előkészület, stb. ott nem súlyosbító körülmény az előre kiterveltség.

Ilyen esetekben a bcs-nek mondhatni kelléke az előre kiterveltség, ezért plusz büntetés nem is jár.

2017. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg azért bejátszik, hogy bűnszervezetben végezted, alapból kétszeres szorzó..
2017. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" hogy bűnszervezetben végezted, alapból kétszeres szorzó.."


Bűnszövetség lenne az, nem bűnszervezet, de még az sem áll meg, max. a társtettesként történő elkövetés.

A szorzókat meg el lehet felejteni.

Hogy honnan szeditek ti ezeket?


Az ügyeket vélhetően összevonják és kap a kérdező kb. egy évet. Meg is fogja érdemelni.

2017. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!