Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönviselten lehetek szerződ...

Börtönviselten lehetek szerződéses katona?

Figyelt kérdés
Honvédek jogállásáról szóló 2012.CCV. törvény 31.paragrafus alapján a bűnügyi nyilvántartásban nincs kizáró ok, nincs foglalkozástól eltiltás se. Ez van a frissen lekért erkölcsiben. Jogilag büntetlen előéletű vagyok már 8 éve, akkor lettem mentesítve a hátrányok alól. Normális válaszokat várnék!

2017. febr. 2. 19:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó hozzászóló! Nem fogom annyiba hagyni, megpróbálom másik laktanyába, mert minden törvényi feltételnek megfelelek és eddig is megfeleltem. Ha elutasítást kapok mindenhol, akkor hátrányos megkülönböztetés miatt hivatalos útra fogom vinni az ügyet, mert ez kb olyan, mint ha egy romát nem vennének fel a származása miatt. Őket se lehet diszkriminálni, egyenlő bánásmódban kell részesíteni mindenkit, engem is...
2017. szept. 22. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne egyébként, hogy mit követtél el anno és mennyi időre csuktak be, utolsó voltam, sok sikert.
2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!