Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A súlyos bűnt elkövetők...

A súlyos bűnt elkövetők számára ezek közül melyik bűntetést tartod a leghelyénvalóbbnak?

Figyelt kérdés

A. Életfogytiglan

B. Halálbűntetés

C. Kínzás majd halálbűntetés

D. Életfogytiglan önellátó börtönben

E. Átadás Észak-Koreának vagy Szomáliának


2010. máj. 5. 22:45
1 2
 11/13 BeerHunter ***** válasza:
50%

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:22

Ha a lányodat megerőszakolnák, megfojtanák, és elkotornák szerintem nem így gondolnád....

2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, érdekes példát mondtál, én is mindig ilyen példákat hozok fel, de én a fegyverliberalizációval kapcsolatban. Mert én abban látom a megoldást, a bűn sértett általi (erőszakos) megelőzésében. Nekem az sovány vigasz, ha a gyilkos halálbüntetést kap életfogyt helyett. Sokan hozzák fel, hogy mennyibe kerül a gyilkosok eltartása. Hát ha lenne rendes fegyverjog, akkor még kevesebbe (9x19mm Luger kb. 100Ft/db, .357 Magnum kb. 180Ft/db).


Most komolyan, melyik a jobb? Ha a bűnöző keményebb büntetést kap, és kivégzik, vagy már a bűnét se tudja elkövetni, és a legsúlyosabb büntetést is helyben kimérte rá az áldozatjelölt?

2010. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hol a száműzetés?
2010. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!