Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a betörő a telkemen "balese...

Ha a betörő a telkemen "balesetet" szenved akkor azért én kapok valamit?

Figyelt kérdés
Elég magas kerítésem van, már volt, hogy beugrottak de nem tudtak ellopni semmit. Tudok olyan csapdát csinálni amivel kicsit átszúrja a talpát ha beugrik. A jövőben nagyon keveset leszek otthon ezért gondoltam erre. Riasztó van, de ezen a környéken hatástalan.
2017. jan. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted hány szakértő kell hogy megállapítsa hogy szándékos a csapdád? Szerintem egy is elég. Szóval ha baja esik te is felelsz meg a betörő is.
2017. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem arányos a csapdát csapásának mértéke a támadó fegyverének hosszával megszívtad.
2017. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima árkot mélyíts mögé , ha bemászna látja a mélységet vagy beesik akkor nem lopni akar hanem szökni .
2017. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyat ne csinálj mert ha valami állat beleugrik az nyomasztóbb érzés, mintha egy retek bűnöző ugrana bele. Tegyél be kamerát is. Nekem is az van itthon, bármikor ránézek felhőből és rögzít is.


Árok ásás lenne a legoptimálisabb, de az egészet végigásatni akár géppel, nem túl olcsó feladat

2017. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!