Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egyetalán Ausztriának...

Van egyetalán Ausztriának menekültügyi hivatala, vagy mindenki mehet amerre lát?!

Figyelt kérdés

Én már 1 hónapja keresem, ok, itt államtitok, fölhívtam a Federal Ministry for Europe, Integration and Foreign Affairs-t mert ez a legvalószínűbb hogy az mert itt úgysem árulják el, az előfiz. nem kapcsolható, ha 0043 al ha +43 al hívom, ha emailezném őket akkor azt írja


"Your request was denied by our firewall


This means that your web browser sends data via cookies or GET/POST to the server which is considered as malicious.


Please delete your web browser cookies and temporary internet files and try again.

If you believe, that this behaviour is a server error, we ask you to send the client informations below via email to internetloesungen@world-direct.at, so that we can optimize the service."


Érdekes MINDEN másik oldalon jó, tőlük se tudom megkérdezni, hétközben hívtam, hétvégén, mindenhogy próbáltam kombinálva a számot, ausztriában csak nincsenek balkáni állapotok vagy vannak??!


Az osztrákok közösségi oldalakon is államtitkolják a menekültügyi hivatal nevét, eléggé idegesít már. A google-t több mint 15× próbáltam, minden infót amit tudni akarok megad de ezt az 1-et nem, aki migráns az hogyan megy ki Ausztriába és hogyan találja meg a megfelelő hivatalt, hogyan jelentkezik be???


2016. dec. 14. 13:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Az üzenet témája: elárulnál valamit mégis

Az üzenet szövege: Nézd: Azért akarok menni ausztriába, mert úgy érzem nekem is jogom van ha többmillió ILLEGÁLIs migránst befogadnak és olvasd végig:


Egyrészt, az EUs törvények szerint addig menekült valaki amíg az 1. biztonságos EUs ország területén kívül van - ha belépett, ott kell maradnia mert biztonságos eus országból tiltva van hogy tovább "meneküljön". Az osztrákok ezt nagyon jól tudják, de mégis befogadnak csomót, mert olaszországból elmenekülnek kb. 6 országn keresztül németig vagy svédországig mert biztos félnek az olaszoktól. Ugye? Üldözési mániájuk lett. Szóval ha más is elmenekülhet a biztonságos országból jelen esetben magyarországról, akkor én is és ha visszatoloncolnak megkérdezem hogy a többiek miért mehetnek és a jogszabályra hivatkozom. Nehogy már egy 10 gyerekes ahmednak aki pakisztánból jön mert jobb életre vágyik több joga legyen a jobb élethez mint nekem, olyanokat is befogadnak akik nem is szírek eljönnek nighériából ami biztonságos ország, nem is tagadják hogy honnan jöttek, az eu nem szeretet szolgáltatás hogy jobb életre vágyik valaki és megkapja, vagy ha igen akkor én is már. 4!!!! És integrációs programokat szerveznek, iskolákba járatják őket miért? Azt hazudják a közvéleménynek h majd visszamennek...és németbe 2 millió migráns települt be 2 év alatt 54 állt munkába a többi a pénzen él. Az állam pénzén. Szerinted meddig lesz fenntartható a jólét európában, végtelen szaporulat egy véges bolygón?


És, amíg nincs normális válasz, orsztrák menekültütgyi hivatal Bécsi címmel, teljes névvel, nyitvatartási idővel, telefonszámmal, addig föl fogok tenni 6 kérdést. Ha akarom, akk. naponta."



Fogyatééééééék. :DDD

2016. dec. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tiszta hulye ez a csavo.
2016. dec. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
21: Följelentelek. Privát üzenetet jogtalanul megosztani nagy nyílvánosság előtt a tulaj beleegyezése nélkül magántitok megsértésének minősül és 3-5 év szabadságvesztéssel bűntetendő. Megérte?
2016. dec. 15. 12:06
 24/26 anonim ***** válasza:

LOL :)


Jelentsd fol te marha :)

2016. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

MI NEM ÉRTHETŐ AZON HOGY BÁRMIKOR KIMEHETSZ AUSZTRIÁBA? VAGY AKÁRMELYIK MÁSIK EU-S ORSZÁGBA?

Ha olvastál egy kicsit mostanság, megnézheted: ezrével küldik haza mindenhonnan a migránsokat. A szíreket, afgánokat, jemenieket stb befogadják. A többit, hacsak nem mondjuk melegek és emiatt nem kivégzés vár rájuk hazaküldik.

TÉGED NEM KÜLDENEK HAZA. CSAK MENEKÜLTSTÁTUSZT NEM KAPSZ.

DOLGOZNI KIMEHETSZ.

Azt, hogy ingyen akarsz élni ott nem fogják elfogadni.

2016. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez nem a Balázska?
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!