Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egyetalán Ausztriának...

Van egyetalán Ausztriának menekültügyi hivatala, vagy mindenki mehet amerre lát?!

Figyelt kérdés

Én már 1 hónapja keresem, ok, itt államtitok, fölhívtam a Federal Ministry for Europe, Integration and Foreign Affairs-t mert ez a legvalószínűbb hogy az mert itt úgysem árulják el, az előfiz. nem kapcsolható, ha 0043 al ha +43 al hívom, ha emailezném őket akkor azt írja


"Your request was denied by our firewall


This means that your web browser sends data via cookies or GET/POST to the server which is considered as malicious.


Please delete your web browser cookies and temporary internet files and try again.

If you believe, that this behaviour is a server error, we ask you to send the client informations below via email to internetloesungen@world-direct.at, so that we can optimize the service."


Érdekes MINDEN másik oldalon jó, tőlük se tudom megkérdezni, hétközben hívtam, hétvégén, mindenhogy próbáltam kombinálva a számot, ausztriában csak nincsenek balkáni állapotok vagy vannak??!


Az osztrákok közösségi oldalakon is államtitkolják a menekültügyi hivatal nevét, eléggé idegesít már. A google-t több mint 15× próbáltam, minden infót amit tudni akarok megad de ezt az 1-et nem, aki migráns az hogyan megy ki Ausztriába és hogyan találja meg a megfelelő hivatalt, hogyan jelentkezik be???


2016. dec. 14. 13:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%

Jaj istenem már megint te? :D


5 perc alatt megtaláltam a címet a neten. Szívesen megadnám, de az a helyzet hogy még szórakoztatsz.

2016. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

"minden infót amit tudni akarok megad de ezt az 1-et nem, aki migráns az hogyan megy ki Ausztriába és hogyan találja meg a megfelelő hivatalt, hogyan jelentkezik be???"


Talán úgy hogy tele van rendőrökkel a határ, akik az illegális határátlépőket összeszedik és odaviszik. Így van ez Röszkénél is. Összeszedik őket és elviszik a szükséges helyre: tábor, hivatal, stb. Gondolod hogy maguktól találnak oda?

2016. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

[link]


Itt sincs telefonszám, vagy én lettem ****? Én kerestem a google-n. Zéró. Az van, amit linkeltem. Meg az affairses. Kérdeztem osztrákokat, leráztak. Titeket, trollkodtok. Őket hívtam, nem kapcsolható, üzenet nem küldhető, a HELP-nél meg nincs telefonszám. Se Email.

2016. dec. 14. 14:13
 4/26 anonim ***** válasza:

Minek kell neked osztrak menekultugyi hivatal? te nem fogsz menedekjogot kapni.


Egyebkent tessek, 5 masodperc guglizas utan:


[link]

2016. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2: Én magamtól akarok. A rendőrök dolgát se nehezítenem.
2016. dec. 14. 14:13
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja, német tudással könnyű megkeresni, de én elvártam hogy a küföldiek számára angolul írják meg a honlapot mert osztrák ritkán menekül ausztriába. És angol-ra see lehet kapcsolni..
2016. dec. 14. 14:15
 7/26 anonim ***** válasza:
Egy hónapja képtelen vagy felfogni hogy EU-s állampolgárként nem kapsz menekült státuszt, mert szabadon mehetsz oda. Bemehetsz emberkedni a hivatalba, de ott el fogják kérni a papírjaidat, és ha meglátják hogy EU-s elküldenek a fenébe.
2016. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Aruld mar el hogy minek ez neked?
2016. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jó ez így nekik hogy 100 ezreket mozgatnak mert képtelenek a google ra legalább angolul föltenni 1 logikus honlapot elérhetőséggel, CÍMMEL, nyitvatartási idővel? Nyitvatartási időt 1 hivatal oldalán sem láttam. Még a magyar hivatalok is kiírják.
2016. dec. 14. 14:20
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy mukkot sem tudsz németül, akkor hogyan akarsz ott boldogulni? Menedékjogot pedig EU-s országból nem kaphatsz.
2016. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!