Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egyetalán Ausztriának...

Van egyetalán Ausztriának menekültügyi hivatala, vagy mindenki mehet amerre lát?!

Figyelt kérdés

Én már 1 hónapja keresem, ok, itt államtitok, fölhívtam a Federal Ministry for Europe, Integration and Foreign Affairs-t mert ez a legvalószínűbb hogy az mert itt úgysem árulják el, az előfiz. nem kapcsolható, ha 0043 al ha +43 al hívom, ha emailezném őket akkor azt írja


"Your request was denied by our firewall


This means that your web browser sends data via cookies or GET/POST to the server which is considered as malicious.


Please delete your web browser cookies and temporary internet files and try again.

If you believe, that this behaviour is a server error, we ask you to send the client informations below via email to internetloesungen@world-direct.at, so that we can optimize the service."


Érdekes MINDEN másik oldalon jó, tőlük se tudom megkérdezni, hétközben hívtam, hétvégén, mindenhogy próbáltam kombinálva a számot, ausztriában csak nincsenek balkáni állapotok vagy vannak??!


Az osztrákok közösségi oldalakon is államtitkolják a menekültügyi hivatal nevét, eléggé idegesít már. A google-t több mint 15× próbáltam, minden infót amit tudni akarok megad de ezt az 1-et nem, aki migráns az hogyan megy ki Ausztriába és hogyan találja meg a megfelelő hivatalt, hogyan jelentkezik be???


2016. dec. 14. 13:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ahmed is tud németül.


De hogyan érjem el őket akkor?

2016. dec. 14. 14:44
 12/26 A kérdező kommentje:
Egy hivatalnak a telefonja csöngött ki aminek köze sincs a migránicóhoz és az se vette fel. Pedig addig hívtam, amíg auto-le nem rakta.
2016. dec. 14. 15:15
 13/26 A kérdező kommentje:
Én is dobjam el az irataimat és menjek a zöldhatáron? Mert komolyan az lesz. Ez krízishelyzet, nyomós indokom van megcselekedni.!!!
2016. dec. 14. 15:19
 14/26 anonim ***** válasza:
Ertsd mar meg ba..ki hogy NEM FOGSZ menekultstatuszt kapni Ausztriaban.
2016. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor megírhatnád a címet. Max. visszautasítanának.
2016. dec. 14. 15:40
 16/26 anonim ***** válasza:
12%

Ausztria

Ajtósi Dürer sor 2.

2016. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Kac.
2016. dec. 14. 16:13
 18/26 anonim ***** válasza:
Miért nem indulsz el? Szerinted a rengeteg migráns tudja, hol a hivatal? Nem. De cselekszenek! Cselekedj te is! Odamész, megmondod az osztrák határőrnek/rendőrnek/akárkinek, hogy a menekültügyi hivatalba vigyenek és kész!
2016. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A-a.
2016. dec. 14. 17:05
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél bármikor elmehetsz dolgozni Ausztriába vagy akármelyik másik EU-s államba. (Nyilván ez nyelvtudás nélkül nem lesz könnyű.) Ehhez nincs szükséged menekültstátuszra... Ezért nem fogod megkapni.

Ha pedig odamész, hogy te egy szír menekült vagy kb a 3 kérdésnél le fogsz bukni, mint ahogy rengeteg migráns, aki menekültnek adta ki magát. Olyan dolgokra, ami pl a lakhelyedre és az annak a környékén történt eseményekre stb. vonatkozik. Visszatoloncolni nem fognak, maximum, ha tényleg eldobod a papírjaidat...

2016. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!