Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki tiltottak a vateráról....

Ki tiltottak a vateráról. Hogyan aktiválhatom újra magam?

Figyelt kérdés

2 negatív visszajelzés miatt ki tiltottak a veteráról.

1. negatív: Egy vevő megrendelt tőlem egy okosórát utánvéttel. Sajnos nem tudtam elküldeni neki mert az óra tönkrement.

2.Rossz színű terméket küldtem el egy vevőnek. Felajánlottam hogy kicserélem és mindent én állok. Nem várta meg negatívott adott.

Újra regisztráltam magam más számlaszámmal.

Ma kaptam egy e-mailt hogy újra ki tiltottak.

Volt még egy 120 Ft tartozásom a vatera felé. Ezt kifizettem.


"Kedves felhasználónk, Minta János (mintakanos)!

Felhasználónevét inaktiváltuk!

Értesítjük, hogy felhasználónevét inaktiváltuk mivel a naplózott felhasználói tevékenységek és regisztrációs adatok alapján megállapítható, hogy korábban már más néven kizárásra került a Vatera piacteréről.

Tájékoztatjuk, hogy a kizárás felhasználóra vonatkozik, így minden egyéb, az adott felhasználóhoz köthető felhasználónév is inaktiválásra kerül!

Üdvözlettel:

A Vatera Csapata

Vatera.hu - Online aukciók

Erre az e-mailre nem tud közvetlenül válaszolni. Ha bármilyen kérdése van, kérjük, használja a kapcsolatfelvételi űrlapot, amelyen keresztül könnyen üzenni tud nekünk!

Felhívjuk figyelmét, hogy néhány automatikusan küldött értesítőnek, amit a Vaterától kap, tartalmaznia kell a családi és keresztnevét. Ebbe a termék listázásakor, a licit nélküli eladáskor, és a sikeres licitálással végződő aukciókról küldött értesítők tartoznak bele. A fenti adatok nélkül érkező üzenetekre semmi esetben se válaszoljon!"


Mit tehetek ilyenkor? kihez fordulahatok?

A vatera hogy jött rá hogy én vagyok az akit ki tiltottak?


2016. dec. 10. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom ip alapján. Fogod magad és írsz egy levelet a vaterának, ott is emberek ülnek, szépen elolvassák és ha igaz, akkor feloldják a fiók zárolását.
2016. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
cookiekat törlöd ennyi, ezzel az oldallal is működik, ha kitiltanak
2016. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!