Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért tiltották le a legtöbb...

Miért tiltották le a legtöbb Beatles videót YouTube-ról?

Figyelt kérdés
Nekem is volt egy a csatornámon kb 1 éve tettem föl és pár hétre rá kiírták hogy "letiltva néhány országban" ami akkor még csak az USA volt. Erre rá 1 hónapra asszem már világszerte le lett tiltva (milyen jó is volt, volt 40ezer megtekintésem 1 hónap alatt rajta) de azt is hallottam hogy ez valami átveréses letiltás mert az UMG tiltatta le és elvileg nem is ők a szerzői jogi tulajdonosok... akkor most hogy is van ez?
2016. szept. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Máskor olyat ossz meg ami a te tulajdonod. Amúgy azért törölték mert szigorodtak a szabályok meg mert a szerzői jogok tulajdonosa elindítottak a Beatles hivatalos csatornáját aminek nyilván az egyik feltétele hogy az illegális motyót leszedjék.
2016. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez szép és jó hogy van végre VEVO oldaluk és jó minőségben, csak félévente föltesznek egy számot... akkor már ha mindenhonnan töröltették legalább tegyék föl az összeset még ha nem is videóklip formában...
2016. szept. 25. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
ha már úgyis töltögeted, akkor miért nem mész egy torrent oldalra és szeded le jó minőségben az elmúlt évtizedek összes zenéjét?
2016. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert torrent oldalakon is épphogy csak lehet találni 1-2 számot... onnan is sorba szedik le!
2016. szept. 25. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
ne konkrétan a számot keresd, hanem az albumot, amin rajta van.
2016. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nyilván ha egyszerre feltöltenek mindent abból nem.lesz anbyi bevétel.mintha ehyenként töltik. Amúgy pl a deezerrel ahogy megegyeztem az albumok többsége fel is került.

2016. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: mi az a deezer?
2016. szept. 25. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak félévente föltesznek egy számot... akkor már ha mindenhonnan töröltették legalább tegyék föl az összeset"


A jogtulajdonos alapvető joga, hogy úgy rendelkezzen a tulajdonával, ahogy neki jólesik. Ha te írsz egy könyvet, vagy egy zeneszámot, te is azt csinálhatsz vele, amit akarsz. Nem vagy kötelezhető semmire.

2017. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez a deezer: [link]
2019. jan. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!