Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Régen a melegeket tiltották,...

Régen a melegeket tiltották, most elfogadják. Támogatják lásd:felvonuláson rendőri biztositás. Kérdésem mikortól teszik kötelezővé?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 22:09
1 2
 1/13 ConnectCare ***** válasza:
92%

Régen a feleség a férj tulajdona volt, akinek nem lehetett beleszólása semmibe. Ma meg egyes országokban még azon is ugrálnak, hogy a parlamenti képviselők kellő arányban nők-e vagy nem.


Kérdésem, mikortól teszik a nővé válást kötelezővé?

2013. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Mármint a rendőri jelenlétet?


Az összes kelet-európai országban van rendőri jelenlét melegfelvonuláson.


Mondjuk nekem semmi bajom a melegekkel ,vannak is közeli ismerőseim akik melegek ,de a felvonulást nem támogatom mert nem tudják kulturáltan csinálni.

2013. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Az azért erős túlzás, hogy kötelezővé tennék. Addig élt az emberiség...

Viszont azt sem értem, hogy miért lenne kötelező elfogadni? Utálhatom a bagósokat, senki sem szól érte egy szót sem. Utálhatom a piásokat, senki nem szól érte egy szót sem. Utálhatom a drogosokat, senki nem szól érte egy szót sem. De ha kiejtem a számon, hogy én bizony nem szeretem, sőt utálom a melegeket, akkor én azonnal homofób vagyok, ami gyakorlatilag a közellenség státusszal ér fel.

2013. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, de humoros ma valaki.

Igen, nagyszerű vicc volt, köszönjük!

2013. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ConnectCare ***** válasza:
10%

Kedves negyedik!


Mi volt nagyszerű vicc?


A kérdésre gondoltál vagy nekem szóltál be? :) Mert ha az utóbbi, akkor kivesézhetjük, hogy mi a gondod a "humorommal" (nem annak szántam)!

2013. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre gondoltam, a te válaszod teljesen jó.


Ez ami itt elhangzott kérdésként egy jó pár évvel ezelőtti vicc volt szó szerint átvéve...

2013. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy régi szakállas vicc. Attól még hogy a világban valamit megengednek nem egyenlő a kötelezővé tételével. Utálni, meg bármit utálhatsz. Meg van engedve. (jé, és nem kötelező! :))
2013. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ConnectCare ***** válasza:
Akkor 1000 bocsi. :) Mint vicc nem ismertem ezt mèg ès azt hittem, hogy a nōk jogaival hozott párhuzamom tartottad viccesnek ès nem èrtettem, hogy mi vele a gond. :)
2013. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

"Utálni, meg bármit utálhatsz. Meg van engedve. "


Jó, a törvény engedi (még). De amint ennek hangot is adok, akár csak egy "én nem szeretem a melegeket" mondat formájában is, máris jön a megbélyegzés. Nem egy társaságban, kb mindenhol. Itt is megkaptam már, üzenetben is. Innen már tényleg az a következő lépés, hogy kötelező elfogadni. Onnan meg az, hogy kötelező azzá lenni.

2013. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van egy óriási különbség a bagósok, alkeszok, stb és melegek között. A cigisek büdösek, szemetelnek, az alkeszok egy jelentős része hangos, agresszív, stb. A melegek pedig... ja, hogy semmi. Megfogják egymás kezét az utcán?! Sőt, akár még arra is vetemednek, hogy mint más szerelmes pár esetleg egy csók is elcsattanjon nyilvánosan?? Hát ez aztán durva. Ezért tényleg lehet őket utálni.
2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!