Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye ezért már nem lehet...

Ugye ezért már nem lehet megítélni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és kb 15 évesen csináltam olyan dolgot hogy pár ember nevébe kihivtam hozzájukba rebdőrséget..ezbakkor nagy buli volt ráadásul anyukám is biztatott erre. Ma már bánt a dolog. De ugye senki nem vonható felelősségre 25 évesen 15 éves kori hülyeség miatt? Akkor még nagyon gyerek voltam.
2016. nov. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig rád férne egy kis nevelő célzatú büntetés, anyádnak meg főleg hogy biztatott.
2016. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de engem nem kell megnevelni senkinek. 10 év alatt eléggé felnőttem.
2016. nov. 30. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"megítélni"?


Én megítéllek :D, mert még a szavakat sem sikerül rendesen használnod.

2016. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függően, hogy mit mondtál a rendőröknek a tetted minősülhet hamis vádnak (Btk. 268. §) vagy hatóság félrevezetésének (Btk. 271. §). Az előbbi három, az utóbbi két év alatt évül el.


Nyugodj meg, 10 év alatt még egy szexuális erőszak, vagy egy bűnszövetségben elkövetett kábítószer-kereskedelem is elévül.

2016. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!