Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi van?

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Pár éve megismertem interneten egy illetőt aki küldött magáról nekem intim fotókat, emlékszem hogy 18 évesnek mondta magát, meg alapból olyan helyen ismerkedtünk meg ahol 18 éven aluliak nem is lehetnének fent. Vagy mi van akkor ha valójában még nem volt 18 csak én nem tudtam róla? Szerintem a képcsere nem jogsértő, főleg hogy én nem tudhattam hogy igazat mondott e a korával kapcsolatban
2016. nov. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik államról van szó, Ausztráliában már volt arról precedens, hogy a pasi ment 10 évre a dutyiba, itthon nem igazán valószínű, hogy lesz jogi következménye.
2016. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg hogy csak képcsere volt és 18nak mondta magát
2016. nov. 23. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"Attól függ melyik államról van szó"


Ugyan melyik államról lehet nagybaszó édes ecsém?

2016. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél? Árusítani a fényképet, vagy más üzleti tevékenységet?

Vegyétek már észre, hogy egy dolog a magánszféra és más dolog a nyilvánosság. Ha neked vannak intim fotóid, és nézegeted, amit élvezel, akkor légy boldog, és vége. Ha nyilvánosságra akarod hozni, annak vannak szabályai. Az illető engedélye, kor, hely, mit tudom én. Döntsd el, melyik verzióról van szó, onnan érdemes folytatni.

2016. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorú volt a képek elkészítésekor, akkor ez jogilag pedofil felvétel tárolása, birtoklása. DE! Mivel ő nagykorúnak mondta magát, s a képeken nyilván nem egyértelműen kiskorú, így nem ítélnének el, hisz jóhiszemű voltál. Persze ehhez ki kell derülnie, hogy nálad vannak a képei, felismerhető rajtuk, s pontosan tudni lehet, hány évesen szerepel rajtuk.
2016. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek tárolva a képek miután megnéztem azt a képet kitöröltem..
2016. nov. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!