Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudnám névtelenül jelenteni?

Hol tudnám névtelenül jelenteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az egyik 14éves osztály társamat kiskorában és nagyobb korában is szexuálisan bántalmazták otthon de nem meri elmondani senkinek. Ezt hol lehetne jelenteni névtelenül?
2016. okt. 25. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő akarja, hogy jelentsd?
2016. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Semmit sem érsz el vele ha jelented. Amíg ő nem tesz saját magáért, nem jelenti fel a molesztálót, semmi sem fog történni. Viszont számolj rá hogy ha jelented az esetet, az osztálytársad úgy fogja érezni hogy elárultad. Tudom, mert magam is erőszak túlélő vagyok. Iszonyú nehéz kimondani hogy bántottak, megerőszakoltak. És bár tudom hogy jó szándék vezérel, éppen arra készülsz hogy visszaélj a bizalmával. Ha segíteni akarsz rajta, értesd meg vele hogy ő nem hibás semmiben, akkor talán magától segítséget fog kérni.
2016. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bízol az osztályfőnöködben vagy valamelyik tanárodban (és az osztálytárs sem ellenzi), négyszemközt mondd el, kérd, hogy segítsen. Ha lelkiismeretes egyént találsz, segíteni fog.
2016. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor is szexuálisan bántalmazzák és neki ez lenne a legjobb ha ő nem is tud róla.
2016. okt. 25. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi vár rá ha egyáltalán eljut a bíróságig az eset?
2016. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Senki nem fog ezzel foglalkozni sajnos.
2016. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KecskeShajt újra! ***** válasza:
58%
Telefontanú
2016. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem olyan dolog, amit egy 14 évesnek kéne intézni. Kérj meg egy megbízható felnőttet, szülőt, tanárt, hogy járjon utána, és intézkedjen, ha szükséges. Tudják diszkréten csinálni, a te neved soha fel se fog merülni.
2016. okt. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy szólj az osztályfőnöködnek.Majd ő tudja,hogy mit kell tenni.
2016. okt. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
14 éves. Ha ő nem mondja azt a rendőrségen, hogy ez valóban megtortent, nem fog semmi történni. Semmi értelme, ha ő nem akarja
2016. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!