Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy bolt, amit be szeretné...

Kiscsaj 92 kérdése:

Van egy bolt, amit be szeretnék jelenteni a NAV-nál. Ez lenne a minimum a sok átverésért és a gyötrelmes napokért, amiket ott töltöttem. Tehetem ezt névtelenül is? Küldök egy levelet elfogják olvasni és fognak tenni valamit az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Névtelen bejelentéseket nem vesznek komolyan. Értelmetlen így jelentgetned.
2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Sosem értem miért nem léptél le az első átverés után? Meg mik voltak? Valaki azt is átverésnek érzi ha nem kap óránként 10 perc cigiszünetet...
2016. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is így hallottam...Felvállalni viszont nem merem..Egyéni vállalkozók és olyan emberek, akiktől nagyon tartani kell...Köszi a választ!
2016. ápr. 20. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Telefonálj be.
2016. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem léptem le, mivel nem tehettem. Együtt kellett működnöm a munkaügyi központtal mert ők közvetítettek ki. Nem ilyen dolgokra gondolok, hanem pl. csak papíron volt szabadság, sose fizettek ki normálisan... Havi 10,12 órákat dolgoztam a bejelentett napi 8 helyett, és nem annyi pénzért amennyit kanom kellett volna, hanem jóval kevesebbért... a jogosan megilletett 30 perces szünetről ami kb volt 5 perces arról ne is beszéljünk... sorolhatnám neked reggelig a szabálytalanságokat amik termékekről, beszerzésről szólnak...
2016. ápr. 20. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkaügyi bíróság hatáskörébe tartozik , nem adóügyre . Első pár komoly ügy után lépni érdemes ha fenyeget azt rögzíteni telóval ha lehet és yardra vinni .
2016. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt kellett működnöm a munkaügyi központtal mert ők közvetítettek ki."

Na igen, az első hónap után be kellett volna menni a munkaügyibe és elmondani, hogy 10-12 órát dolgoztatnak és nem fizetnek!

2016. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fizettek csak nem annyit amennyit kellett volna...Első komolyabb munkahelyem volt és nem akartam a pénz miatt eljönni onnan...nem vagyok gazdag, de ez lett volna a legkevesebb...Amit tennék az azért lenne amilyen bánásmódban részesültem. Emberszámba nem véve....annál a dolognál meg változást vártam, reménykedtem, hogy ha jobban megismerem őket, majd megváltoznak.
2016. ápr. 20. 22:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként is a kérdésem az volt, hogy lehet -e névtelen levelet küldeni vagy névtelen telefon hívást indítani vagy sem? Nem az ottani dolgokról szeretnék beszélgetni...csak a kérdésemre választ kapni olyan valakitől, aki ezt biztos tudja vagy volt már hasonló dologban része.
2016. ápr. 20. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de nem érdemes, mert nem foglalkzonak vele (mellesleg fogják tudni a boltban, ki a névtelen

Többet érne, ha a munkaügyiben elpanaszolnád és próbálj meg tanfolyamot kérni!

2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!