Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben kötelezheti...

Ebben az esetben kötelezheti arra a testneveléstanár, hogy tesizzen?

Figyelt kérdés
A húgomnak előző csütörtökön egy baleset következtében megrepedt az ujján az egyik csont (ráadásul pont egy porc mellet). Sínbe rakták, és kapott 3 hét felmentést tesiből. Pénteken bemutatta a tornatanárnak, amire azt mondta a tanár, hogy jövő héttől (vagyis mostantól) tesizzen. Mindezt azzal az indokkal, hogy az egyik osztálytársának eltört az ujja, és nem kapott igazolást (?), és ő is tesizik. Ezt mondta az osztályfőnöknek, de ő is azt mondta, hogy tesizzen. Ilyen esetben lehet rá kötelezni a tanulót, hogy tesizzen?
2016. szept. 19. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

,,Ha nem futja le a 2000 métert 10 perc alatt, akkor azzal, hogy egy lusta disznó."


Egyszerűen fizikai képtelenség sokaknak 10 perc alatt lefutni a 2000-et.. és úgy mondom hogy én 7 perc valami alatt futottam le. Nekünk a tornatanárunk értelmes volt. Kövér lányt biztatta hogy kitartás, több lehetőséget is adott és aki ambícióval csinálta annak megadta a maximális jegyet. Idióta a tanár. Hamarabb lesz valaki komolyabb baja (feltételezem) az illetőnek minthogy meglegyen a 10 perc.



Amúgy meg hülyeség hogy repedt újjal teniszezzen s fusson vagy tudom is én. Az hiányzik. Megbotlik, ráesik az újára, vagy futás közbe megrándítja reflexből, vagy össze vissza futkározás közbe valakivel összerohan stb. stb. Ezek minden napos tesi ,,események".

2016. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!