Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok igényelni ha a...

Mit tudok igényelni ha a családit elvették?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 20. életévem és most megyek egyetemre ha minden jól megy. Viszont anyu felhívta a MÁK-ot és állítólag június 30.-ával befejezték a családipótlék folyósítását. Ez mekkora rohadt nagy kicseszés már? Hisz egy egyetemistának minden forint számít és elég nagy költségei vannak. Azt mondták akkor járna ha megbuktam volt középiskolában. ( fantasztikus.. a bukott semmirevalókat támogatják, aki pedig tanulni akar attól elveszik...na mindegy) Szóval mit tudok helyette igényelni? Anyuék rossz kapcsolatára a férjével nem tudok hivatkozni? Mivel anya férje kb semmi pénzt nem ad anyunak ezért az egy főre jutó kereset nem haladja meg a 100.000 forintot. Most nyáron dolgozom, de később nem vagyok biztos benne hogy fogok tudni. Szerintetek?!
2016. júl. 22. 14:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor jó buta vagy :)

Netről mindenki kemény. Én is írhatnám hogy képviselő vagyok a parlamentben ;) .

Anya felhívta, beszélt vele. Mi oka lenne hazudni. Innentől nem érdekelsz.

2016. júl. 22. 15:08
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Iskoláztatási támogatásra jogosult a tankötelezettsége megszűnését követően közoktatási intézményben tanulmányokat folytató gyermekre (személyre) tekintettel annak a tanévnek az utolsó napjáig, amelyben a gyermek (személy) a huszadik - a fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról szóló törvény alapján fogyatékossági támogatásra nem jogosult, de sajátos nevelési igényű tanuló esetében huszonharmadik - életévét betölti


egyéb kérdés? Menj dolgozni.És milyen nagy kiadásaid lesznek?

2016. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Drágám, neked aztán végképp nincs jogod lebutázni senkit. Gyanítom, szegény anyukád is hasonló képességű és színvonalú hozzád, azt hallja meg, amit akar, és úgy érti félre, ahogy akarja...
2016. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na most álljál le. Kinek képzeled te magad? Ki vagy Te hogy személyeskedj? Nézzél magadba először, utána szólj le bárkit is. Köszi a válaszokat, irogass csak magadnak te borzasztó okos értelmiségi felső 10.000..
2016. júl. 22. 15:13
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

Na nagyon gyorsan vegyél vissza. Anyukád félreértette és/vagy hazudott neked. Ennyi.

Remélem, soha nem mész egyetemre, ilyen mocskos szájú értelmiségre nincs szükség.

2016. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
És nem én személyeskedtem, ha feltűnt, te butáztál...
2016. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, hagyjad, az egyetemen vagy állít magán vagy kiszórják, nem marad ekkora a mellénye, ne aggódj.
2016. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
húú :) Ne itt éljétek ki a komplexusotokat köszi szia :)
2016. júl. 22. 15:26
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
Minek írsz ki kérdést, ha te úgyis jobban tudsz mindent mindenkinél? Ennyi logikával ne menj egyetemre, mert pénzkidobás nektek is, és az államnak is.
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!