Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy, vagy néhány ember...

Ha egy, vagy néhány ember akadálozná a forgalmat a körúton, azt őt/őket miért büntetnék meg és ha több ezer, akkor őket meg miért nem?

Figyelt kérdés
Sport ide vagy oda, nekem nem tűnik túl igazságosnak...

2016. jún. 15. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

TV-m nincs, sem rádióm.

Internet van csak, de aki nem sportrajongó, az mégis miért nézne sportoldalakat egy Budapesti közlekedéshez? Vagy ilyen érveléssel akkor atommagfizikával is képbe kellene kerüljek, ha legközelebb mondjuk párizsit szeretnék venni?

2016. jún. 15. 15:47
 12/17 A kérdező kommentje:

Mert a feltett kérdésre lehetett volna válaszolni úgy, hogy:

- "szerintem kédező nincs igazad, MERT ..."

- "szerintem kédező igazad van, MERT ..."


(nem volt kötelező egyetérteni sem)


Ehelyett a válaszoknak még távolról sem illenek a feltett kérdéshez, én pedig NEM vagyok kíváncsi arra, hogy melyik kommentelő szerint:

- vagyok magyargyűlölő

- miért kellene kötelezően TV-t néznem és a fociért rajonganom

- hogy biztosan BKV ellenőr vagyok

- kit pontozok fel vagy le

- ki számít okos embernek annak függvényében, hogy mikor hova indul el

- mi köze a kérdésnek a melegekhez

- miért kellene a melegfelvonulásokat is párhuzamba állítani (főként ha azok előre bejelentettek)

- még a másik 600 okra amely szerint pusztán a kérdés feltevése miatt szánalmas vagyok


A továbbiakban (amennyiben érkezik értelmes komment), azt a válaszolóknak megköszönöm.

2016. jún. 15. 17:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Meg gondoltam magam
2016. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy válaszoljak is. Szerintem kérdező igazad van akadályozták a forgalmat és ezzel törvényt szegtek. De mivel a nemzetközi gyakorlatban a békésen vonuló győzelmet ünneplő tömeget nem szokás bebörtönözni ezt Magyarországon sem tették meg. Mint ahogy Angela Merkel sem küldte rá a hadsereget a Vb győzelmet Berlin utcáin ünneplő szurkolókra.
2016. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Végre sikerült a kérdezőbe belefolytani a szót.
2016. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Látod mire képes egy normális válasz?
2016. jún. 15. 21:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező én már előre sajnálni foglak Szilveszterkor!:)
2016. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!