Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy, vagy néhány ember...

Ha egy, vagy néhány ember akadálozná a forgalmat a körúton, azt őt/őket miért büntetnék meg és ha több ezer, akkor őket meg miért nem?

Figyelt kérdés
Sport ide vagy oda, nekem nem tűnik túl igazságosnak...

2016. jún. 15. 11:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
sry az elírásokért, de gondolom így is átjön a lényeg...
2016. jún. 15. 11:47
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen remekül átjön személyedben megismerhettünk egy újabb magyargyűlölőt. Pár évtizedenként van egy ilyen sportsiker azért ki lehetne bírni hogy 40 évenként egyszer 20 percel később érsz haza.
2016. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1-es

- egyrészt, nem vagyok magyargyűlölő, ellenben a prekoncepcióid alapján téged határozottan a "tények nélkül ítélő idióta" kategóriába sorolnálak

- másrészt amikor a női vízilabda csapat nyert EB-t, akkor valahogy kibírták a szurkolók, hogy kultúráltan ünnepeljenek...

- harmadrészt meg miből gondolod, hogy nem éppen a reptérre mentem, hogy másnap reggel egy fontos tárgyaláson vegyek részt?

2016. jún. 15. 13:16
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
A vizilabdát ne hasonlítsuk a focihoz ilyen téren mert a foci népszerűbb a vizilabdánál nálunk és szinte egész Európában is. Nagyobb a szurkolótábor tehát az ünneplés is nagyobb. Egy okos ember meg tudja ha szurkolói tömeg van az utcán akkor ildomos előbb indulni ha időben célba akar érni.
2016. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szval ha jól értem az érvelésed, akkor a populáris sportok a szurkolói tábora egy-egy győzelem alkalmával nyugodtan forgalmat akadályozhat, körutat zárhat le, sőt ha kell akkor még hidat is foglaljon, csak azért mert sokkal többen vannak, de ha mondjuk egy vízilabda EB-n elért győzelem, vagy egy-egy olimpiai érem miatt tenné ezt kis számú ember, akkor azok meg se szólaljanak???


Az okos emerről nekem meg az a véleményem, hogy nem rohangál kint az utcán órák hosszat, miközben sörrel a kezében "ria-ria-hungária"-t üvöltözik...


Pláne ne kelljen már az összes populáris sportból nyilvántartást vezetnem, hogy ki mikor kivel játszik, csak azért, hogy potenciális győzelem esetén időben elérjek a kitűzött célállomásra..

2016. jún. 15. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Látom, ez a legnagyobb problémád..és már 2. tetted fel ezt a kérdést - valami BKK ellenőr lehetsz, mert ennyire tragikusan akadályoztatva voltál

de azt hiszem, hiába beszélünk neked, nem fogod megérteni, miért szarrágó ez a kérdésed, csak lepontozáshoz értesz,


majd ha ér valami tragédia, megtudod, miért szánalmas ilyeneken rugózni

2016. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van kérdező mindenkit váratlanul ért ez az Eb . Csak hosszas internetes böngészés árán volt kideríthető hogy tegnap meccset játszottak a magyarok. Már teljesen érthető miért ért váratlanul a dolog.
2016. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6-os


1. Nem vagyok BKV ellenőr..


2. "2. tetted fel ezt a kérdést"

ha ez alatt azt érted, hogy MÁSODSZOR tettem fel a kérdést, akkor ez nem nettó hazugság..


3. senkit nem pontoztam sem fel, sem le (még az összes piros/zöld kéz megvan), a screenshot-ot az alábbi linken mellékeltem, szval a további hazugságaiddal elmehetsz a rákba...

[link]


4. a tragédia ami ért az az, hogy ilyen értetetlenekkel vagyok körülvéve, mint te meg az első kommentelő, akik egy logikusan megfogalmazott kérdésre sem tudnak válaszolni...

2016. jún. 15. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elég ha 3 percre bekapcsolod a tv-t. De gondolom tv-d sincs se rádiót és az internetet is reggel kötötték be. Mondom engem teljesen meggyőztél hogy nem lehettett tudni hogy futball Eb van.
2016. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy ment a tárgyalás és kiértél a reptérre?
2016. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!