Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miert kell epitmeny adot...

Miert kell epitmeny adot fizetni? Nem ertem egyszeruen!

Figyelt kérdés
Van egy garazsom sajat foldteruleten, ami utan minden evben fizetnem kell!! Megvettem mar egyszer azt a foldet, fizettem utana adot. Had legyen mar az en gondom hogy mire hasznalom nem de?
2016. ápr. 17. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mért kéne? Tőlem még soha senki sem kért ilyet.
2016. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A füstadot érted?
2016. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert kell az önkormányzatnak pénz, az építmények meg le vannak betonozva, jól láthatóak, így könnyen adóztathatók.
2016. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, megyek is rögtön megvenni a melletted lévő földterületet, hogy azon veszélyes-hulladék lerakót vagy szeméttelepet létesítsek. Nyilván semmi kifogásod nem lehet, és az állam se szóljon bele, ha már szerinted "azt csinálok a saját területemen, amit akarok".
2016. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ingatlanadó nem más, mint részletekben való vagyonelkobzás.

Hiába találnak neki szebb elnevezéseket, a lényegen nem változtat.

2016. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy adóztatnak és hogy mit csinálhatsz két külön dolog.

Az adó valóban szemét dolog, de az, hogy ha korlátoznak olyan tevékenységben, amivel ártasz másoknak, például szomszédnak, utókornak, stb. az talán mégiscsak jogos.

2016. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!