Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok vagy nem, azt a...

Támogatnátok vagy nem, azt a törvényjavaslatot, ami egy bizonyos végzettséghez kötné a szavazáshoz való jogot?

Figyelt kérdés

Például a 8 általános,esetleg érettségi bizonyítvány megléte lenne a feltétele.Tudom,hogy a gyakorlatban elég sok mindent sértene pl:Alkotmányt,de elméletben még lehet róla vitázni.

Érvek,ellenérvek,vélemények minden jöhet.

(Amúgy szerintem jó is lenne,meg nem is.)


2010. ápr. 5. 09:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igen: ha nem esem a kirekesztettek körébe. Nem: ha abba esem.


"Vagy kevesebb korrupciót, vagy nagyobb részt (hasznot) belőle."


Amilyen okos ötletnek hiszi a kedves kérdező, annyira áldozatává válhatna ő is. Akkor meg lenne nagy hápogás...

2010. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Akkor olvass híreket. Most volt a balhé, hogy analfabéta románok jöttek lefizetett tolmácsokkal, és tettek le X euróért jogosítványt."


- Előtte azt írtad, hogy a jogosítvány megszerzése nincs írástudáshoz kötve. Most meg azt írod le, éppen abból volt balhé, hogy írástudalanok szereték meg a jogosítványt. Csak én látok ebben következetlenséget?

2010. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy nem írtam, hogy ahhoz van kötve. Tessék ezt elolvasni mégegyszer :D
2010. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!