Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szólásszabadságban élünk...

Szólásszabadságban élünk akkor miért büntetnek meg a rendőrök ha pl.:roh.dt cig.ok vagy b.zi zsi.zok vagy s.eg he.l-ezek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is nem biztos, hogy megbüntetnek. Ez a körülményektől függ, de inkább nem, mint igen. Másodszor meg mindennek van határa, a szólásszabadságnak is. Ez a határ pedig a mások méltósága és szabadsága.
2010. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Nem büntetnek meg, legalábbis az átlag egyszerű vidéki zsaru biztosan nem.

2. A szólásszabadság nem jelenti azt, hogy akárkit gyalázhatok, sérthetek bármilyen retorzió nélkül

2010. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem büntetnek meg ezért, de nagyon meg akar, akkor megtud gyűlöletkeltésért.
2010. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert a személlyes jogok fentebb valók mint a szólásszabadság...
2010. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden fajta szabadság csak addig terjed, amíg valaki más jogait nem sértem.
2010. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
És az hogyan sérti mások jogait hogy én azt mondodm h nem volt holokauszt, vagy hogy szarok rá mi törtnt akkor a zsidókkal? Ez milyen szólásszabadság? Ráadásul Magyarországon élünk és nem Izraelben, miaz hogy 3 évet is kaphat az aki tagadja azt a baromságot. A liberalizmus, a demokrácia biztos halált jelent egy nemzet számára.
2010. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

"És az hogyan sérti mások jogait hogy én azt mondodm h nem volt holokauszt, vagy hogy szarok rá mi törtnt akkor a zsidókkal?"

19:22-es vagyok. Egy szóval sem mondtam, hogy az sérti mások jogait, ha te ilyet állítasz.

2010. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HA kijelentem, hogy nem volt holokauszt, 3 év a siten. HA kijelentem, hogy nem volt honfoglalás, hangos röhej. Eszerint a kib*szott zsidókat felsőbbrendűnek tartják nálunk, magyaroknál? Ha nem, akkor mi az értelme ennek a törvénynek? Ha igen, akkor a kib*szott náczi anjukat, fasisztábbak Hitlerbácsinál. Ha kijelentem,hogy nincs isten, nem büntetnek meg. Ez azt jeéenti, hogy a zsidókat feljebbvalónak tartják, mint az Istent??
2010. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak csináld, majd a bírósági ítélet indoklásából

szabatosan, pontosan meg fogod tudni.

2010. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!