Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jogallamban elunk?

Szerintetek jogallamban elunk?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h. egyes bunozok akkor, amikor forro lett labuk alatt a talaj, jeloltetik magukat, osszeszednek nehany kop.cedulat, es mar vedette is valnak! Ha valaki felelos munkakorben szeretne elhelyezkedni (pl kamionsofor, akire nehanyszazezer vagy parmillios erteket biznak), ervenyes erkolcsi bizonyitvannyal kell rendelkeznie! De egy kozseg, varos, megye vagy akar az egesz orszag tobbszaz milliardos kasszajat, sorsat iranyithatja barki, aki osszeszed(vasarol) nehanyszaz kop.cetlit!

Talan ideje lenne elgondolkodni ezen!

(Brahibol megkertem nehany baratomat, ismerosomet, szedjenek ossze nekem nehany cedulat, 1347 jott ossze, pedig nem is vagyok magyar allampolgar!


2010. márc. 31. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!