Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben lehet tenni...

Ebben az esetben lehet tenni feljelentést?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

Volt egy bankkártyám,amit anyám használt,közben csinált rá 400 ezer ft folyószámlahitelt. Jöttek felszólítások,de eldugta vagy nem vette át őket. Én most tudtam meg ezt a dolgot és szóhoz se jutok,hogy mit csinált az a nő.


Abban az esetben ,ha nem hajlandó fizetni feljelentem. (Ha lehet)


A kérdésem tehát az,hogy lehet tenni feljelentést,foglalkozni fognak vele a hatóságok?


2015. nov. 20. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog, mivel a te kártyád, elvileg csak te használhatnád.
2015. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Polgári peres eljárást kell kezdeményezned, ha nem fizeti vissza.
2015. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feljelentheted, hogy ellopta.

ha viszont te adtad neki, akkor nem érsz ezzel semmit.


Arra azért kíváncsi lennék, hogy nem derült ez ki a számodra hónapokig? A számla a te neveden van és még csak nem is érdekelt, mennyi pénzed van rajta? :-)

2015. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3-as

Az én nevemen van,de egyáltalán nem én használtam. Nekem egy forint és egy deviza számlám van az Erste Banknál.


Ezt az egészet meg úgy tudtam meg,hogy sikerült nekem átvenni egy felszólító levelet.

2015. nov. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!