Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Széttmentünk a férjemmel és...

Széttmentünk a férjemmel és nemváltunk el és hozzánk is van bejelentve. Hogyha valamit csinál vagy jön tartozása meg a felszolittás nekem úgy nem kell kifizetnem. Mit tehetek? Nekem kell a férjem helyett fizetni?

Figyelt kérdés
Ez mind az ő ügy és ha netán idejönnének behajtani mittehetnék?Ha aztmondom már nemlakik itt akkor se hagynak békén?Nagyon durva volt ezért kiraktam nagy nehezen meg nemis dolgozott már.
2008. szept. 11. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem váltok el és nincs meg a vagyonmegosztás, addig alapból minden közös tulajdon (ennyire nem egyszerű, mert nem minden, de jobb így felfogni, különben nagy meglepetések érhetnek), azaz az ő tartozása fejében a te cuccodat is vihetik.
2008. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
ezt miért a politikához írtad?párttag a (volt)férjed?
2008. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele minél előbb, h irassa át a lakcímét. Akár állandóra akár csak bejelentettre, és onnantól oda küldik neki ami az övé. Azt intézi úgy ahogy akarja. Átérzem a helyzeted, nálunk ugyanez volt a szüleimnél. Minél előbb közöld vele iány az okmányiroda és iratassa át. Hosszútávon nem szabad ezt hagyni mert a végén tényleg lehet belőle baj ,azt még téged vesznek elő, holott már semmi közöd hozzá. Az meg senkinek sem hiányzik!
2009. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!