Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Használt monitort kaptam...

Használt monitort kaptam vissza a szerviztől! Mi a teendő? Milyen jogok illetnek meg ilyenkor?

Figyelt kérdés
A dolog úgy néz ki, hogy körülbelül másfél hónapja elromlott az LCD monitorom. (villódzott/vibrált, végül nem kapcsolt be) Elküldtem szervizbe, de nem teljesítették a 14 napos javítási időt, amire úgy tudom nagyon törekedniük kéne. Ehelyett kereken egy hónap letelte után megkaptam egy papírral, hogy készülék cserét hajtottak végre. Na mármost, az "új" monitor üvege koszos volt, és lezárva sem volt, tehát nem én bontottam föl.Hátul van rajta egy apró karcolás is, először azt hittem ugyanazt kaptam vissza, de a szériakód, illetve az, hogy ebben nincsenek pixelhibák mint a régiben, megnyugtatott. Azonban 5 nap után elkezdett ez is hibákat produkálni. Szintén villódzik, néha befátyolosodik a kép...stb. Hozzáteszem, a régi CRT monitorom tökéletesen megy, nem itthon van a baj. Nekem az a gyanúm, hogy használt monitort kaptam vissza. javítson ki valaki ha tévedek, de készülék csere esetén egy új, bontatlan terméket kellene kapnia a fogyasztónak nem? És nem egy használtat, ami már most hibát produkál. Hogyan lépjek, mit tegyek? Visszavigyem a szervizbe, és nyomatékosítsam a jogaim? Help!
2010. márc. 8. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is újat adtál be :)

Amúgy igen, vidd ezt is vissza, hogy ez is kuka. Nem feltétlen kell újra cserélniük amúgy.

2010. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem Gyurcsány miatt van!:)
2010. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemzetes válasza:
Ez történetesen nem Gyurcsány hiba, ez az Orbán szemétkedése a megszorításokkal! :)
2015. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!