Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek törvényesen azok...

Mit tehetek törvényesen azok ellen, akik bejárnak hozzánk lopni?

Figyelt kérdés

Szóval apám extrém dolgokon gondolkodik, ami törvénytelen persze....

Milyen legális módszerrel tudnám távol tartani őket?

Én medvecsapdán gondolkodtam, esetleg szögesdrót mellé, vagy egy kis áram a kerítésbe. 20-30 gyümölcsfa van az udvarban, amit szeretettel elfogyasztanak mások... Helyi rendőr sem tesz semmit, pedig felvételeket csináltam. Faluban lakom, csak a falu tele van cigányokkal, de nem csak ők lopnak.

Legjobb olyan, ami törvényes, s ha bejut, akkor fájjon neki. Van ilyen?


2015. aug. 3. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A cigány purdékok a legjobban a kutyáktól félnek.

2-3 komoly kutya és nem mászkálnak át a kerítésen.

2015. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Magas betonkerítés, tüskés futórózsa a kerítés mellé végig, több harci kutya vagy szabadon eresztett görények, kamera, ásott vermek az udvaron.
2015. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kamra nem segít, pedig elég pontos videó készült az arcáról
2015. aug. 3. 17:02
 14/15 vfrtom ***** válasza:
Mondjuk akkor ezt nem értem. Tettél hivatalos feljelentést? Ha igen és a rendőr nem csinált semmit (valszeg fél a cigányoktól),akkor másik rendőrségre kell menni. Majd megtenni a hivatalos feljelentést.
2015. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csapdát csinálni nem szabad, de lehet, hogy a régi gödör felett elkorhadtak a gerendák. Erőltesd meg a fantáziádat.

Az airsoft fegyverek meglepetésszerűen használva sokat érhetnek (távol tudod magadtól tartani).

A jog és szokásrend sajnos nem melletted áll.

A kedvüket kell elvenni, hogy bemenjenek. (sajnos hasonló cipőben járok én is ötleteket gyüjtök)

2016. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!