Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik, ha már nem...

Mi történik, ha már nem létező autót szeretnék kivonni a forgalomból?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi történne, ha már nem létező autót akarnék kivonni a forgalomból? Manapság ugye úgy működik a rendszer, hogy az autót leadod MÉH-ben vagy bontóban és kapsz egy engedélyt, amivel az ocsmányirodában kivonathatod az autót. No de mi van akkor, ha már a saját tulajdonomban lévő autó alkatrészei más autókban szolgálnak, illetve a kaszniból mondhatni vasalótalpak készültek azóta?
2015. jún. 26. 11:23
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Volt egy utánfutóm, ami "elfelejtődött" úgy 18-20 évvel ezelőtt (családi problémák, válás miatt).

Hogy lehetne megszabadulni a már nem megtalálható, de hivatalosan még létező járműtől?

2015. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én most találtam valamit. Ezen mintára talán el lehetne indulni a procedúrán. Valahogy nincs kedvem ingyen vagy zsebpénzért odaadni a bontónak.
2015. jún. 26. 11:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Hopp, elfelejtettem csatolni:

[link]

2015. jún. 26. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell egy ismerős autóbontós, aki némi pénzért cserébe ad igazolást. Pofon egyszerű.
2015. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
genyó szabályozás, igazi magyaros, állampolgárszivató
2015. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!