Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvény hogy büntet ha más...

Törvény hogy büntet ha más képével vissza élek?

Figyelt kérdés
volt egy csaj a koliba, akiről kolis barátaimmal képeket csináltunk mert elég fura volt (tudom nem volt szép dolog) és zuhanyzás közben csináltam róla egy képet amit néhány osztálytársamnak megmutattam, mivel rájöttem,hogy nem volt szép dolog ezért ki töröltem a képet de ez a dolog nem most volt hanem régebben szeptemberben de erről most szerzett tudomást és ha ezt rendőrségre vinné a dolgot akkor milyen büntetést kaphatnák?
2015. jún. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már nincs meg a kép akkor nagyon semmit, nem tudja bizonyítani az állítását. De az lenne a minimum, hogy bocsánatot kérsz. Na meg tanulsz a leckéből. Sose tudhatod te mikor leszel "fura" valakinek, aki majd emiatt nyilvánosan megaláz, csak úgy brahiból.
2015. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de a BTK szerint nem követtél el semmit. (Egy normális jogrendben ez szemérem elleni erőszak vagy ilyesmi néven bűncselekmény lenne.)
2015. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Heti 40 óra nyelvtan.
2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1) Btk nem bünteti, szal mehet rendőrsége.

2) Tárgyi bizonyíték ugyan nincs, de az ismerőseidet lehet idézni.

3) Ptk. alapján csak sérelemdíjat követelhet a lány.

2015. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves volt, amikor lefényképezted?


Törölt kép egyébként visszaállítható.

2015. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kommenteket sokat segítettetek ezzel!

15 éves volt.

2015. jún. 13. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az pedofil felvétel készítése, tárolása és terjesztése, amit eléggé komolyan büntetnek.
2015. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez pedofília, ha 15éves volt, ha valóban feljelent, komoly problémáid lehetnek.
2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!