Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Készítettem egy festményt...

Vgsbla kérdése:

Készítettem egy festményt Magyarország egyik államtitkáráról. Az volna a kérdésem, van e jogom közzé tenni a festmény fotóját (pl Facebook oldalon) a tudta, és a megkérdezése nélkül?

Figyelt kérdés
Mert, hát eléggé nehéz lenne fölvennem vele a kapcsolatot...

2015. máj. 28. 11:52
1 2
 11/19 tomala ***** válasza:
Ha megrendelnek tőled valamit, te megcsinálod, átadod, és ki is fizetik, akkor egész biztosan van szerződés, legfeljebb szóban.
2015. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

válasz "tomala" kommentjére:


Értem! Igy semmi akadálya a közzétételnek.

Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 29. 14:12
 13/19 tomala ***** válasza:
Egyébként elküldöd a facebook oldalad, vagy a honlapod linkjét? (Akár privát üzenetként) Ha már így szóba került, megnézném az eddigi képeidet, addig is, amíg ezt a mostanit nem publikálod.
2015. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

válasz "tomala" kommentjére:


Szívesen! Viszont eléggé hiányos, nincs meg minden képem:


[link]

2015. máj. 29. 19:48
 15/19 tomala ***** válasza:

Hihetetlen! Komolyan elképesztő, hogy valaki szabadkézzel ennyire hitelesen képes visszaadni a valóságot. Némelyiknél elsőre simán azt hittem, hogy fotó.

Na, várom már az államtitkárt.

2015. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Örülök, hogy tetszik, amit csinálok...

"Művész" berkekben nem igazán értékelik mostanában a realizmust...


Ha érdekel, a most folyamatban lévő projektemet is elküldöm, ha készen lesz: Ivan Ajvazovskij - ninth wave Másolata


[link]

2015. máj. 29. 20:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratula, csuda rajzok, képek! Jó volt végignézegetni. Most eszembe jutott, mikor kölökkoromban egy IPM magazinban gúvadó szemmel merültem el pár hiperrealista képben. És most már tényleg kíváncsi vagyok, ha úgy alakul írj be ide.
2015. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Válasz "zoligyerek" kommentjére:


Köszönöm szépen! Megígértem , tehát itt is közzéteszem a képet, ha itt az ideje! :)

2015. máj. 30. 07:28
 19/19 A kérdező kommentje:

Sajnos az Államtitkár úrról készült képet még mindig nem tehetem közzé, de a korábban említett Ajvazovskij-festmény másolata elkészült, ha valakit érdekel:


[link]


Nem tudom, így jó lesz e a link.

2015. nov. 24. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!