Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Írországban népszavazással megszavazták a melegházasságról szóló törvény elfogadását?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok pusztán, hogy helyesnek tartjátok-e...
2015. máj. 25. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
Írországban ezek szerint sajnos erős az agymosó b_zipropaganda.
2015. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ahhoz agymosó b"zi propaganda, hogy az ember vastagon lesz"rja, hogy ki házasodik és ki nem.
2015. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad leszarni az ilyesmit. Lehet, hogy ha a gyereked azt hallja, hogy két férfi vagy két nő összeházasodott, azt fogja gondolni, hogy ez normális dolog, és ő maga is b_zi vagy leszbi lesz.
2015. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%

" hogy bigott katolicizmus van" írországban ma 15% a vallásukat gyakorlók aráyna, mint Magyarországon vagy a legtöbb európai országban. a gyerekek mennek elsőáldozni és bármálkozni mert olyen szép, ennyi a nagy katolicizmus.

Egyébként az egyik dublini ismerősöm mondta, hogy mindenhonna csak a meleg propaganda folyt és médiában, és minden lehetséges helyen elnyomták az ellenvéleményeket.

2015. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ha a gyereked azt hallja, hogy két férfi vagy két nő összeházasodott, azt fogja gondolni, hogy ez normális dolog, és ő maga is b_zi vagy leszbi lesz."


Hallottam ezt gyerekkoromban, és mégsem vagyok meleg.

2015. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es! En itt elek, es igenis bigott katolicizmus van. Nem Dublinbol kell kiindulni, ahol a lakossag nagy %-a kulfoldi, hanem Irorszag tobbi reszebol. A varosok kiurulnek, m mindenki a templomban van vasarnap. Abortuszt nem csinalnak, m tiltja a vallas, sot sok olyan ir vallasos orvos is van, aki nem mondja meg, ha pl down szindromas gyerekkel terhes vki, m a gyerek nem eletkeptelen, es ugye elvetetni bun. Es meg sorolhatnam a tapasztalatokat a bigott vallasossagrol...
2015. máj. 26. 14:22
 17/20 anonim ***** válasza:

"Hallottam ezt gyerekkoromban, és mégsem vagyok meleg."

De meleg vagy, legalább 36 fokos, különben már elvitt volna a mentő. B_zi pedig természetesen nem lesz mindenki automatikusan, aki ezt hallja, de az esélyét kétségtelenül növeli.

2015. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Senki nem lesz homoszexuális csak azért, mert ilyen dolgokat hall. Az viszont biztos, hogy többen fognak előbújni, mint korábban, hisz társadalmilag sokkal elfogadottabb a homoszexualitás, mint valaha. Ezzel nem a melegek aránya nő, hanem az olyan melegeké, akik vállalják másságukat.
2015. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minden nap eszembe juttatják, hogy én mennyire utálom a magyarokat..de jó, hogy pár hónap múlva a repülőn ülök return jegy nélkül..Először is nem vagyok meleg, de igenis támogatom, hogy ne legyenek elnyomja ahogy mindenkinek kéne, már rég kiderült, hogy ez nem egy olyan dolog, hogy reggel felkelnek, hogy én meleg leszek és eldöntik azaz igenis természetes dolog, így születnek. "Huuuu akkor örökbe fogadhatnak gyereket is azta ez borzasztó " nem azért mondom de inkább rohadjon a gyerek az árvaházba mint, hogy melegek felneveljék? Ha csecsemő kora óta ebben nő fel akkor neki nem lesz furcsa és esetleg az iskolában való cikizés lehet az egyetlen gondjuk amiről megint csak nem a melegek tehetnek hanem az ilyen tudatlan ostoba emberek mint a magyar társadalom 80%-a..hány ocsmány gusztustalan heteró szülő van akik le sem sza#ják a gyereküket stb stb mert én azt veszem észre főleg ebben a putri országban, hogy több az olyan mint a normális szóval lényeg a lényeg nem az tesz jó szülővé, hogy meleg vagy vagy heteró ..Írországnak meg gratulálok es alig varom, hogy én is egy ilyen toleráns es kevésbé gusztustalan, maradi és ostoba országban élhessek mert ez nem csak a melegeket befolyásolja hanem a hétköznapi élet minőségét is, hogy nem parasztokkal kell egy levegőt szívni..
2015. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én örömmel fogadtam a hírt, egyre több országban élhetnek végre az emberek nyíltabban és ez szerintem nagyon jó dolog :)

20F

2015. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!